2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
نمیدونی که چی میکشم😔۲۱ سالمه شبیه ۳۰ ها هستم پیرم کرده😔

حق داری والا من مادر شوهرم تک وتنهاس منظورم اینه که همه پسر دخترا رو رد کرده پسر اخریشم مجرده که آلمانه.. شوهرشم۶  ساله فوت شده کلا شبا خونه خودشه تک و تنها حالا خانم دلش گرفته بود ۴روز اومد خونه ما بخدا ضله شدم.....

شوهرم می‌گفت مادر یه خونه ۲طبقه پیدا کنم بریم باهم زندگی کنیم شما پایین ما بالا.. وقتی دید تو این ۴روز نمی‌توانست نزدیک من بشه داشت دیونه میشد😂😂😂😂

منم گفتم بشین سرجات دوری و دوستی.....

حالا تو که حق داری بخدا میگی کنه هم که هست یکسره بهتون میچسبه..

اما مادر شوهر من کنه نیس شکر خدا🤣🤣🤣

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری والا من مادر شوهرم تک وتنهاس منظورم اینه که همه پسر دخترا رو رد کرده پسر اخریشم مجرده که آلم ...

وی نه ها اصلا قبول نکن دوریو دوستی تمااااام

برو خداتو شکر کن جدایی و کنه نیس😒😒

آخی عزیزم  اکثر بچه ها حتما باید از خونه بیرون برن تا آروم بشن پسر عموم وقتی نوزاد بود همش تو ...

الان گ دندون درمیاره اینجور شده دیگ شبا خستم ولی میریم بیرون

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم جان خوبی عزیزم ان شالله این دوره دندون دراوردن هم میگذره ومن به لثه های مهتاب دیفین هیدرامین می ...

باشه

ممنون.شیر خوردنشم بهتر میشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باشه ممنون.شیر خوردنشم بهتر میشه؟

آره دیگه مسکنه واسش...

فقط تا ۱۰دیقه بعد از این که دیفین هیدرامین مالیدی به لثش چیزی نده تا اثر کنه واسش...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
مرسي مامان ستايش جون انشالله خدا گل دختراتو حفظ كنه واسه ارامشم دعا كن ❤️

عشق جان هنگ کردم وقتی پیامتو دیدم مغزم از کار افتاد قلبم گرفت وقتی پیامای بعدیت رو دیدم بهتر شدم خداروشکر کردم که صبر و تحملش رو بهت داده،خدا به خودت ،شوهرت و پسر گلت سلامتی بده 

خدایا شکرت
دخترم رفت فقط سه روزش بود نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش  صورتش مثل ماه خوشگل بود&n ...

عزیزدلم چقد اشک ریختم با این پیامت 

عزیزم خواهر منم بعد بدنیا اومدن دخترش متوجه نارسایی قلبش شد دردی که با هیچ دارو و جراحی خوب نمیشد دکترش هم بهش گفت بچه رو اذیت نکنین الکی جراحی نکنین نزارین بچه وقتی به خودش اومد خجالت بکشه فرشته ماهم 6 ماه مهمونمون بود فقط 

پیامتو خوندم یاد خواهرم افتادم خدا بهت صبر میده عزیزم 

خدا بنده های خوبشو با اتفاقای سخت امتحان میکنه دوباره سرپا شو فداتشم زندگی جریان داره خوش بحال فرشتت پاک از دنیا رفت 

منتظر گل پسرام  
عزیزدلم چقد اشک ریختم با این پیامت  عزیزم خواهر منم بعد بدنیا اومدن دخترش متوجه نارسایی قلبش ش ...

سلام طلاجان خوبی عزیزم؟حالت جطوره؟اقدام میکنی؟زیر نظر دکتر هستی؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دخترم رفت فقط سه روزش بود نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش  صورتش مثل ماه خوشگل بود&n ...

سلام عشق جان 

وای وقتی این خبرو شنیدم روح و روانم بهم ریخت 

اشک هام جاری شد قلبم درد گرفت خیلی خیلی سخته جگرگوشت رو اینجوری از دست بدی ولی با تقدیر و  معشیت الهی نمیشه جنگید حتما حکمتی بوده چون اون طفل معصوم کلیه هاش هم مشکل داشت شاید اگه میموند همیشه زجر‌میکشید و از زندگی لذتی نمی برد ولی الان راحت و آسوده پر کشید سمت خدا و اونجا غرق در خوشیه 

خدا به دلت ارامش بده خواهرم 

خدا پسرتو واست نگه داره 

ان شاءالله باز باردار میشی و یه آبجی کوچولو واسه گل پسرت میاری عزیزدلم 

سلام طلاجان خوبی عزیزم؟حالت جطوره؟اقدام میکنی؟زیر نظر دکتر هستی؟

سلام اعظم جان قربونت برم فعلا برای تیروئیدم اجازه اقدام نمیدن الانم تو مطب دکتر نشستم برام دعا کن خیلی دارم حرف می‌شنوم از مردم 

منتظر گل پسرام  
سلام اعظم جان قربونت برم فعلا برای تیروئیدم اجازه اقدام نمیدن الانم تو مطب دکتر نشستم برام دعا کن خی ...

ان شاءالله دکتر میگه همه چی اوکی هست و از همین امشب اقدام میکنی و دوقلو باردار میشی به امید خدا 

ان شاءالله دکتر میگه همه چی اوکی هست و از همین امشب اقدام میکنی و دوقلو باردار میشی به امید خدا  ...

مرسی فداتشم خداروشکر بعد 9 ماه گفتن میتونی اقدام کنی 😍

خدا بچه هات برات حفظ کنه 💐💐

منتظر گل پسرام  
2801