2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019189 بازدید | 355186 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تازه فهمیدم البته فقط از18 سیکلم خوردم. خدایا چی بگم به این دکترا اخه؟ قبل این دوفاستون میخوردم ...

عیبی نداره ،انشاالله بزودی صاحب فرزند سالم و صالح بشی 🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ختم 14000هزار  مرتبه أمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ به نیت حاجت ...

من سهممو فرستادم😍😍

ایشالا بخواستش برسه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام خانوم ها امروز نماز مغرب وعشارو حرم حضرت معصومه خوندم به یاد همتون هم بودم راستی عروسک هم خر ...

قبول باش عزیزم...انشالله حاجت روابشی❤🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عشق جاااان تو و پسر خوشگلت خوبین؟ خداروشکر ماهم خوبیم، آره عزیزم من که خوبم الحمدلله فقط چون ب ...

فدات عزيززززز دلم ما هم خوبيم☺️

منم دقيقا همينطور بودم تو بارداري همش ميخوردمو ميخوابيدم يهو پسرم كه اومد كم خوابي اومد سراغم ولي ناراحت نباش همه چيز موقته من تا چند ماه اصلا چيز نفاخ نميخوردم چون اگه ميخوردم پسرم به شدت دلدرد ميگرفت بعضيا همه چي ميخوردن اما دارو واسه دلدرد به بچه ميدادن اما منو شوهرم اصلا راضي به دارو نبوديم اين دلدردا موقته يكم كه بزرگتر بشه معده و رودش خوب ميشه حتما حتما حتما بعد از شير دادن آروغشو بگير كه اذيت نشه سه ماه اول يكم سخته بعد ديگه هم معدش خوب ميشه هم خوابش 

اگه سوالي داشتي بپرس ازم خوشحال ميشم كمكت كنم عزيزم😍♥️

♥️
الهی بگردمت..حداذوشکر ک الان بارداری انشالله 9ماه رو بسلامتی بگذرونی

خدا نکنه عزیزم ..مهربووون...

ان شاءالله این ۸ ماه باقی مونده رو هم شما به سلامت بگذرونی و با دیدن روی ماه گل پسرت شاد بشی😍😍

عیبی نداره ،انشاالله بزودی صاحب فرزند سالم و صالح بشی 🤲

ممنون عزیزم الکی الکی5ماه کلی حرص خوردم و گریه کردم دکتره به من گفت اگر از 18 سیکلت7تا بخوری تخمک گذاریتو برمیگردونه و برای تنبلی تخمدانت خوبه گفت اگر بخوری تو6ماه حتما بارداری 

خدایا شکرت

ختم 14000هزار  مرتبه أمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ

به نیت حاجت روایی دوستمون فاطمه(شجره  طوبی)

مهسا 300 تا

اعظم 500تا

فاطمه 500تا

حنانه 500تا

دریا 500تا

ایدا 600تا

پانیذ 100تا

119 ،100تا

باران 100تا

ماهور 200تا

مرضی 500تا،سنیوریتا 200تا،امیرعلی 1000تا،عارفه 100تا

طیبه 100 تا،نرگسی 300تا،مامان نرگس 100 تا،مامان هدیه 500تا،جیگر 200تا،عشقم دخترم 300تا،زرزری 100تا

رز 100تا،دریا 100تا،مامان ایهان جون 100تا،بهارارزوها 100تا ،مریم 300تا،محمودی 200تا،طلا 200تا،مهال 100تا،هلن 100تا،بهاره 200تا،تبسم 100تا،مهتاب 100تا

دوستای عزیزم ان شاءالله ازامروز شنبه ذکراتون و تا اخر شب بگید که فردا ختم بشه،باقی رو هم من خودم میگم،خیلی ممنون که تو این ختم شرکت کردید ،ان شاءالله خداوند با دعای شما در حق فاطمه جون ،ایشون رو به ارزوش برسونه و صاحب اولاد پسر سالم و صالح بشه

2706