2733

دوماهه همه تمرکزم وگذاشتم براآموزش ادمینی هزینه کردم دوره گرفتم تلاش کردم تاکه چندروزه استارتشو زدم ‌و ادمین فروش شدم پیج لباس ولوازم آرایش واکسسوری دستمه تازه شروع کردم ازاول مسیر یکی ازدلایلی که ادامه دادم نی نی سایتیا بود به خودم میگفتم هیچکس حمایتم نکنه بچه های نی نی سایت حمایتم میکنن باهزارذوق اومدم تاپیک زدم گیردادن که اینا که کوتاهه گرونه ☹️والا همه ذوقم پرید نمیدونم چرااینقدرحالم گرفته شد من خیلی ساله تونی نی سایتم ونی نی سایت شریک روزای غم وشادیم بوده دوستای خوبی هم ازطریق نی نی سایت پیداکردم  فکر میکردم حسی که من به اینجادارم مقابله ای کااااش به جاتخریب همنوع خودتون که باهزارامیدوآرزو تواین اوضاع شروع به کاری میکنه حمایت کنین وبهش انگیزه بدین😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری بایدغرفه بزنم

برنامه باسلام قرمز رنگش که مخصوص فروشنده ست دانلود کن

بعد ثبت نام کن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706