2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
ن دیگ.نرفتم😭😭😭😭ضخامت چرا 6ونیم شده دیروز7ونیم بود...الان یعنی فرصت ندارم دیگ

اصلا به این عدد ها توجه نکن احتمال خطا سنو زیاده من خودم روز ۱۳ رفتم صخامت ۱۰ زد روز ۱۵ رفتم صخامت ۵...دکتر گفت خطا داره .یه جای خیلی معتبر برو..همیشه هم با ۱ سنو خودت چک کن..صخامت هر ۳ روز ۱ میل اصاف میشه مطمعن باش کم نمیشه...تازه با ۶ هم من خیلی ها دیدم باردار شدن

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن دیگ.نرفتم😭😭😭😭ضخامت چرا 6ونیم شده دیروز7ونیم بود...الان یعنی فرصت ندارم دیگ

بهترین موقع دیشب بود قبل ازاد شدن..الانم  چون مایع دیده شده هم احتمالا صبح ازاد شده ظهر فقط برو اقدام نذار دیر بشه شب دیگه نرو تخمک پیر میشه  کیتت خوب رنگ گرفته بود دکتر هم گفت فردا ازاد میشه فکر کردم حتما اقدام و رفتی

اصلا به این عدد ها توجه نکن احتمال خطا سنو زیاده من خودم روز ۱۳ رفتم صخامت ۱۰ زد روز ۱۵ رفتم صخامت ۵ ...

انروز جایی ک رفتم دقیق تره ازدیروزی....جوابمونمیدی؟دیگ اقدام نداشت باشیم😭😭

براسلامتی دخترام دعاکنین🙏😭 
بهترین موقع دیشب بود قبل ازاد شدن..الانم  چون مایع دیده شده هم احتمالا صبح ازاد شده ظهر فقط برو ...

ن دیگ دکتردیروز گف مثل امروز فرداآزادمیشه...دیشب ساعت2دردداشتموتخمدانوچپم حتی تکون میخوردم بیشتردردمیگرفت فک کنم اونحاآزادشده ....یکارکنم توروخدابگو😭😭😭😭😭ظهردیرنی براپسر😭😭😭😭

براسلامتی دخترام دعاکنین🙏😭 
انروز جایی ک رفتم دقیق تره ازدیروزی....جوابمونمیدی؟دیگ اقدام نداشت باشیم😭😭

چرا جواب دادم که...استرس نداشته باش طهر اقدام کن ولی شب نه ..چون تخمک ضخیم میشه فقطx نفوز میکنه...چون مایع دیده شده حجم شم زیاده هنوز جذب نشده صبح احتمالا ازاد شده  اقدام برو فقط ارامش داشته باش

خوبیم عزیز دلم الهی بگردم خیلییییییییییی سخته     خدا خودش به دلتون نگاه کنه

به به خوبي كيانا جون؟چخبر؟دختراي خوشگلت چطورن؟روشونو ببوسعزيزم😍

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ن دیگ دکتردیروز گف مثل امروز فرداآزادمیشه...دیشب ساعت2دردداشتموتخمدانوچپم حتی تکون میخوردم بیشتردردم ...

نه نگران نباش ...مایع حجمش زیاده تازه ازاد شده ...اگ خیلی میگذشت میگفت مختصر مایع ...ی شستوشو مختصر بده...اگه دیشب هم ازاد شده باشه تا ۲ طهر وقت هست امیدت به خدا باشه اگه بخواد هرچیزی ممکنه 

عشقم منم هر از گاهي اينجوري ميشم  جنين من چون بريچه پاهاش پايينتره  خيلي به واژنم فشار م ...

مال من سفالیکه ولی قشنگ داخل و ا ژ ن حس میکنم 

وقتی ضربه میزنه تیر میکشه اونجام و درد داره 

تو همش میخوابی ؟ 

من وقتی میشینم یا سرپام بیشتر اینجوری میشم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزمممممممممممم خوبی؟ منو یادته؟ انشالا بسلامتی بیاد گل پسرت

عشقمممممم مگه ميشه يادم نياد ؟؟؟؟؟؟شماها ديگه فراموشمون كردين نمياين😢

فدات شم عزيزم انشالله خداا دختراي گلتو حفظ كنه😘

خيلي از بچه هاي قديم نيستن جاتون خيلي خاليه اينجا

برام7تاپروژسترون نوشته قرصو ک ازدیشب دارم میخورم

آفرین حتما بخور سنو رفتی امروز؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
زبس عصبیم ندیدم ...سونوموببین دارم دق میکنم دیروز19ونیم سمت چپ و 13ونیم سمت راست بود الان چپ 7وراست1 ...

همون سونوگرافی دیروزی رفتی ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
مال من سفالیکه ولی قشنگ داخل و ا ژ ن حس میکنم  وقتی ضربه میزنه تیر میکشه اونجام و درد داره&nbs ...

موقع نشستن آره فشار مياره 

ديروز يكم رقصيدم همچين فشار آورد كم مونده بود جام خيس كنم😂

مال من نه تير نميكشه دردم نداره ولي همچين ضربه ميزنه كه حتما هرجا باشم بايد برمwc 

وای سامیارجونم.الان امضاتو خوندم ...تویه فرشته ای😘😘😘😘😘😘انشالله ثواب همه برمیگرده ب خودت

وای شرمندم نکن تورو خدا عشقم نه بابا فرشته چیه 😁

قربونت برم من 😘😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2801