2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
سی ساعت بعدش میشه ۶ صبح پس فردا یعنی سونو هست اون موقع صبح

فاطمه جون بازم میگم ازدوستان باتجربه سوال کن که کی برای سنو بهترین زمانه ‌‌.اما من میگم فردا بعد ازظهر یه سنو برو .حالا بازم ببین نظر اروین ومامان ستایش چیه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشاالله همه ی آرزو مندان رو به آرزوشون برسونه  منم خدا کمک کنه و به آرزوم برسم انشاالله

انشاءالله ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه بسلامت بغلشون بگیریم من که جون به لب شدم  دقیقا جن هفته زده سونو ؟ گرید جفت هم بازاری ...

انشالله عزيزم 

سونو ٢٥ هفته و ٥ روز بودم 

آره بخدا ذهنمو درگير خودش كرده ،نه عشقم طول سرويكس نزده

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
مامان ستایش جون  شما iui تعیین جنسیت انجام دادین؟؟؟ محرک هم خوردین و چه روزهایی چه فولیه ...

سلام عزیز دلم ،ببخش که دیر جواب دادم اخه نت نداشتم .

به توصیه دکتر بزرگ علوی تصمیم به آی یو ای گرفتم ،مثل ماه قبل با مصرف روزی سه تا لتروزول (از شب ۵ سیکل)و یه دونه گلوکوفاژ و روزانه یه دونه یدیفولیک ،دوتا تخمک بالغ با سایز ۱۸ و ۲۱ در تخمدان راست داشتم. شوهرم ویتامین Eهر روز میخورد و یه جور مولتی ویتامین هم مصرف میکرد ،خربزه و خرماطی این دوران زیاد خورد و ۵ روز نزدیکی نداشتیم .روز قبل از ای یو ای یه دونه آمپول آزادسازی زدم و ۱۸ ساعت بعدش انتقال انجام شد ،نمونه همسرم آزمایش شد و بعد شستشو داده شد ،تعداد و تحرک و مورفولوژی خوب بود و بعد از شستشو خیلی بهتر هم شد ،برای بعد از ای یو ای دکترم توصیه خاصی بهم نکرد فقط کارهای سنگین انجام ندم و دارویی هم نداد گفت ۱۴ روز دیگه آزمایش بده در صورت مثبت بودن بیا مطب تا بهت دارو بدم حتی دوفاستون گفت لازم نیست مصرف کنی ،تا چند ساعتی درد شدید پریودی داشتم که با استراحت برطرف شد و خدارو شکر مشکل خاصی نداشتم .دکتر من میگه در مورد افراد سالمی مثل شما که به دلیل نامعلوم باردار نمیشید ،آی یو آی موفقیت بیشتری داره ،درمورد تعیین جنسیت آمار دقیقی بهم نداد ولی کادر بیمارستان میگفتن هر کسی تحت نظر ایشون ای یو آی شده به جنسیت مد نظرش رسیده دیگه الله اعلم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

[QUOTE=102170831]باراول باوجود57میلیون اسپرم6میلیون جداکرد و این معلومه برابارداری خیلی کمه...ودفعه دوم باوجود38میلیو .........

اون اسپرمهایی که جدا میشن معمولا شکل نرمال ندارن و برای لقاح کیفیتشون پایینه برای همین با شستشو اونارو جدا میکنن و اسپرمها ی سالم تر به رحم تزریق میشه،تعدادشو به من نگفتن فقط گفت خیلی خوبه ،اما تحرک و مورفولوژی توی برگه چاپ کردن، و بهم دادن که اونا هم خداروشکر خوب بوده

منم باراول بهم نداد ولی باردوم خودم گفتم و دوفاستون بهم داد ک البت هردوبارمنفی شد

انشاالله اینماه مامان میشی ،از شش ماهه ی امام‌حسین  ع بخواه 

سلام عزیزای دلم دوستان این دکتر دانا بمن گفته بود ۱۴ سیکلت برو سونو بیا  امپول بدم که من طبق ...

عزیز دلم تعداد فولی ها زیاده ولی سایز دوتاش بالغ هست و وقتی بخواد آزاد بشه همون دوتا آزاد میشه و فولی های ریزتر جذب میشن ،میتونی هم با آمپول و هم بدون آمپول اقدام کنی،بنظر من یه دونه آمپول بزن و ۲۴ ساعت بعدش اقدام کن

@مامان_ستایش1     عزیزم واست امکان داره کاربر شجره طوبی را راهنمایی کنی اگه میشه ...

بله حتما ،اروین جان بنظر من یه دونه آمپول بزنه اون دوتا فولی بالغ به سایز ۲۰ تا ۲۳ میرسن و آزاد میشن 

اروین جان بخاطر لتروزول کیت بهم جواب نمیده من چون ده سیکلم هستم میترسم فولی همچنان رشد کنه مثل ماه ...

ماه قبل آمپول هم زدی و بازم کیست شد؟

مامان ستایش جون  شما iui تعیین جنسیت انجام دادین؟؟؟ محرک هم خوردین و چه روزهایی چه فولیه ...

رز جان انشاالله به حق همین ماه عزیز خداوند یه دونه گل پسر توی دامنت میزاره که پیرو راه امام حسین ع باشه🤲

[QUOTE=102170831]باراول باوجود57میلیون اسپرم6میلیون جداکرد و این معلومه برابارداری خیلی کمه...ودفعه ...

خداروشکر انشالله این ماه ازلیست انتظارمیری بیرون🙏

براسلامتی دخترام دعاکنین🙏😭 
من میگم فردا عصر . ولی حتما حتما اول فردا صبح برو سنو وتا سنو رو انجام ندادی اقدام نداشته باش برای ...

برام7تاپروژسترون نوشته قرصو ک ازدیشب دارم میخورم

براسلامتی دخترام دعاکنین🙏😭 
2801