2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023897 بازدید | 355197 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزای دلم

دوستان این دکتر دانا بمن گفته بود ۱۴ سیکلت برو سونو بیا  امپول بدم

که من طبق تجربه ماه پیش ده پری که امروز باشه رفتم

یه فولی غالب ۲۱ و ۱۱ و ۱۰ چپ

و یه فولی ۱۸و ۱۳ و ۱۱ و ۱۲ راست

من هیچوقت انقدر فولی نداشتم نهایت دوتا از یه سمت

میدونید که شبی دوتا لتروزول خوردم فقط

رفتم مطبش گفت امپول نیاز نیست طبیعی اقدام کن تا یکیش بگیره

امپول بزنی ممکنه همش بزرگ بشه

منم دست از پا درازتر برگشتم

چیکار کنم حالا

چرا دوباره اشتباه کردم لتروزول خوردم اخه من😭

بگید چیکارکنم توروخدا

@مامان_مهرسانا    

@hsh_arvin    

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دکترها هم عجیبن بخدا..من دکتر عید ک رفتم برا ۳ ماهم دارو داد(لتروزول) گفت سنو نرو فقط کیت بزار   ...

شاید به خاطر اینکه شما امپول ازادسازی نمیزنید!حتما امپول ازادسازی هورمونیه و باعث میشه جواب کیت کاذب باشه.منم به خدا دیگه دیونه شدم.سر دخترم یه سال رژیم پسر داشتم نشد الانم رژیمو هم خودم هم شوهرم داریم رعایت میکنیم ولی میخوام برم ای یو ای اونم نمیدونم جواب بده یا نه!چون تو دخترم کلومیفن خوردم و امپول زدم طبق نظر دکتر نزدیکی کردم ولی بعد اینکه جنین تشکیل شد گفتن لقاحت دیر انجام شده که من همونجا حدس زدم پس دختره.پس ادم به چی میتونه متکی باشه و اطمینان کنه!

ماه پیشش من روز 9 و 11رفتم فولیهذم 9 و 10 بودن. واس همین روز 13 رفتم

خوب لتروزول مگه ماه نخورده بودی ک مایع ازاد دیده شده بود؟؟لتروزول سایز فولی و زودتر بالع میکنه زودتر هم ازاد میکنه دیگه

الهم صل علی محمد و ال محمد
دقیقا میخواستم اینو بنویسم گفتم شاید نا آشنا باشه واژه اش  بزن قدش ✋✋✋✋

جیگرتو✋✋✋✋

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ان شاااله سومی عزیزم😉😉 من خودم چون عاشق خواهرامم دختر بودن نی نیم زیاد منو ناراحت نکرد و خییلی زو ...

دقیقا منم چون‌زندگی بدون خواهرام برام محاله اینو میگم 

همیشه دخترم میگه مامان ،دیدی خاله ... چقدر خوبه 

خوش به حالت که خواهر داری ،،،اتقدر دلم براش میسوزه

انشاءالله خدا اول بهم ی پسر بده برای دل خودم بعد چهار  تا دختر بده تا همشون بشن پشت و پناه همدیگه❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام عزیزای دلم دوستان این دکتر دانا بمن گفته بود ۱۴ سیکلت برو سونو بیا  امپول بدم که من طبق ...

فاطمه جونم 

کیت اصلا نذاشتی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
شاید به خاطر اینکه شما امپول ازادسازی نمیزنید!حتما امپول ازادسازی هورمونیه و باعث میشه جواب کیت کاذب ...

نه والا امپول ک میزدم کیت هم درست بود...ولی امپول و میدونم همیشه اون تایم ازاد نمیشه برا من ۳ بار زدم از ۳ تا ۴ روز بود..سایزشون هم بالا ۲۳ بود ک میزدم..من دقت نمیکردم تا ماه اخر فهمیدم ک اون ساعت ک فکر میکردم ازاد نمیشده

من با این اوصاف روز 11برم سونو نمیدونم چیکار کنم

ببین اینماه هم همون دارو ها رو خوردی تازه گیاهی هم خوردی  بیا زودتر از ماه قبل برو مطمعن باش فولیکول ۲ تا بالع داری..روز ۱۱ صبح برو

نه والا امپول ک میزدم کیت هم درست بود...ولی امپول و میدونم همیشه اون تایم ازاد نمیشه برا من ۳ بار زد ...

دقیقا منم مشکلمو از اینجا میدونمچون میگن تقریبا ۳۶ ساعت بعد از تزریق امپول تخمک ازاد میشه ولی مال منم تقریبا ۳ یا ۴ روز بعد از اون ازاد شده بود!منم یه فولیکول ۲۲ سمت راست داشتم دو تا ۲۰ ۲۱ تر چپم.پس با این حساب تو ای یو ای چکار کنم چون اونم میخواد بگه فردای تزریق بیا ای یو ای کن.اگه بازم دیر ازاد شه چکار کنم؟

2801