2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023897 بازدید | 355197 پست

یکم لکه بینیم داشتم یابخاطراون لکه بینی بوده؟دوره32روزه کی برم سونواین ماه واسه سایزفولیکول خوبه؟

خدایــاشکــرت بخــاطربــهترین همـــسردنیــــااااااااایه صلوات واسم میفرستین دوستای خوبم..ممنونم 
بچهااااا مردم از بس اویشن خوردم هنوزم لکه های خون میاد امروز ششمه ..چکار کنم پاک شم ...چه خوبه واسه ...

عزیزم شما که رژیم داری فک کنم آویشن کلسیم بالایی داره ها 

ولی واسه پاکسازی رحم خوبه 

من همیشه از اول پری یه فلاکس دارچین میخک هل زنجبیل زعفران (دو سه پر) گل محمدی دم میکردم و با نبات میخوردم البته از اول عادتم این بوده صرفا واسه پسر نه

بعد اینکه اینا رو خوردی اگه قدم بزنی عالیه هم واسه پاکسازی رحم هم واسه گرم کردن رحم خوبه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی فدات شم..انشالله توهم توهمین ماه دامنت سبزمیشه و داداش برا دختر خوشگلت میاری...والا دکترسونوگفت ...

ممنون عزیزم...صخامتت ۷ و نیم بود که من ۵ بود دکار میگفت ۷ تا ۱۰ خوبه..کم و زیادتر ش خوب نیست

الهم صل علی محمد و ال محمد
من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست ...

عزیزم رفتی دکتر ؟چی شد ؟

منم دخترم دقیقا همین زمان بدنیا اومد

اصلا نگران نباش 

بچه کاملا رسیده و تکمیل شده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام.عزیزم مگه کسی که محرک مثل کلومیفن یا لترزول میخوره میتونه از کیت استفاده کنه.اخه من تو دخترم کل ...

دکترها هم عجیبن بخدا..من دکتر عید ک رفتم برا ۳ ماهم دارو داد(لتروزول) گفت سنو نرو فقط کیت بزار  دیدم کیت رنگ نداره دیدم کیست فولیکولار شدن...ولی ماه قبل کلومیفن خوردم دقیق نشون داد...

بچهااااا مردم از بس اویشن خوردم هنوزم لکه های خون میاد امروز ششمه ..چکار کنم پاک شم ...چه خوبه واسه ...

دیگه دم نوش نخور گرمی نخور زیاد.‌‌.نشاسته بخور یکم پیاده رویی کن همش بیاد بره..

حنانه جون انگار تویکی از پست هات نوشته بودی دوروز قبل از تخمک گذاری وروز تخمک گذاری !!بچه ها سوال کر ...

سامیار جان ممنونم عزیرم مطمئنااا همینطوره که میگی.خدا حتی نخواست به اونجاها برسه.همین الانم خییلی وابسته اش شدم و خدارو شکر میکنم که دخترم خواهردار شد .بله عزیزم حتمااا مصلحت خدا بوده.اقدام اولم  هم قشنگ یادمه که روز ۱۲ سیکلم ساعت نزدیک ۴صبح بود.هم همسرم قهوه خورد هم کیسه یخ استفاده کرد هم توت فرنگی خوردیم.تا شب دیگه اقدام نداشتیم و فردظهر  هم که رفتم دکتر  فولی ازاد شده بود .درسته همسرم یه کم هم جا خورد هم ناراحت شد ولی خب مگه بالاتر از خواسته ی خدا هم داریم.از اول هم گفته بودم هرچی که باشه جااش رو جفت چشامه

عزیزم رفتی دکتر ؟چی شد ؟ منم دخترم دقیقا همین زمان بدنیا اومد اصلا نگران نباش  بچه کاملا رسی ...

اعظم جان خوبي عزيزم؟ گل پسرمون چطوره؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم شما که رژیم داری فک کنم آویشن کلسیم بالایی داره ها  ولی واسه پاکسازی رحم خوبه  من ...

اعظم جانمممم مرسی عزیزدلم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم دستورشست شو با جوش شیرین میشه بوین؟ 

فدات یه قاشق چایخوری سرخالی با نصف لیوان اب ولرم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دیگه دم نوش نخور گرمی نخور زیاد.‌‌.نشاسته بخور یکم پیاده رویی کن همش بیاد بره..

مرسی خدا خیرت بده خواهررر ..خیالم راحت باشه ک کیستام رفع شدن با پری؟یه سوال دیگه من دقیقا 14روز بعداز امپول اچ سی جی پری شدم مثل همیشه چطور ممکنه اینا ازاد نشدن پس؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فدات یه قاشق چایخوری سرخالی با نصف لیوان اب ولرم

ببین عزیزم

من شنیدم فقط برای اقدام اول مجازه شست و شو‌با حوش شیرین 

وای خدااااا

چقدرنظر دکترها متفاوته 🤭🤭🤭

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
تزریقی یا تو سرویس شستشو دادین خودتونو

نه تزریقی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2801