2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018940 بازدید | 355186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا نکنه خاله فاطمه جونش  امشب میرم سقاخونه آقا هیچوقت دست خالی برنگردونده ان شاءالله معجزش رو ...

عزیزم انشالا که امام رضا حاجتت رو میده و بچت صحیح و سالم میاد بغلت بخدا منم وضعیتم سر دختر دومم مثل شما بود یه سونوهایی منو میفرستادن هرکدوم 45 دقیقه طول میکشید بعد نمره میدادن دکتر اونا رو جمع میزد ببینه چطوره البته ماههای آخر اینجوری شدم ولی به خدا توکل کردم هرروز بیمارستان و زایشگاه و سونو بودم تا اینکه خدارو شکر دخترم تو هفته 38 صحیح و سالم با یه هوش فوق العاده دنیا اومد تو هم نگران نباش عزیزم من مطمئنم که انشالا گل پسرت رو سالم بغل میکنی من 18بار سونو شدم ....عزیزم رفتیحرم برام خیلی دعا کن من دوتا دختر دارم خیلی ساله زیارت امام رضا نرفتم دعا کن برام منم صاحب یه پسر سالم و صالح بشم انشالا سال آینده با محمدم برم پابوس امام رضا خیلی محتاجم به دعای دوستان

رو پستت ریپلای نمیشد نسریییییییین ای جااانم اشکم درومد به خدااا😢 انشاللهههههههه الهی که خودت این ...

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم انشالا که امام رضا حاجتت رو میده و بچت صحیح و سالم میاد بغلت بخدا منم وضعیتم سر دختر دومم مثل ...

ممنون مهربون عزیز از دلداریت 

منم دیگه کلا توکلم به خداست و همه چیو سپردم به خودش

متاسفانه من مشهد نیستم عزیزم 

ما اردبیل هستیم احتمالا شنیدی که اردبیلی ها ارادت خاصی به آقا ابوالفضل دارن و اقا هم معجزات زیادی اینجا نشون دادن یه سقاخونه هم به اسم آقا اینجا هست که همه از اونجا خیلی حاجت میگیرن من خودم بچم رو از آقا گرفتم قابل باشم واست دعا میکنم که آقا یه گل پسر سالم و صالح بهتون هدیه بده و دلتون رو شاد کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ان شاءالله عزیزم  ان شاءالله توام اونموقع خبر  گل پسری رو توی سونو آنومالی بهمون میدی و خ ...

راستی اعظم جان من یادمه همیشه ک صحبت رژیم میشد شما میگفتین همسرتون و خودتون لبنیات و سردیجات زیاد مصرف میکنید و یادمه گفتین شب اقدام اش دوغ و اینا خوردین درسته ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سامیار جان تروخدا از ته دلت دعامون کن از صمیم قلبت اسم هممونو ببر الهی حاجت روا برگردی از اونجا خانم ...

سلام عزیزدلم قربونت برم برای همتون ازته دلم دعا کردم انشاءالله خیلی زود بارداربشید وتو ماه شهریور ومهر کلی مامان داشته باشیم😊🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم یعنی شما یک سال و نیم پریود نشدید؟؟؟؟؟

نه عزیزدلم منظورم ۱۸ تیر بود

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نزدیکی کردن و پیاده روی عالیه ..خوردن خاکشیرو گل گاوزبون ..ببین اگه میتونی  مامای همراه بگیر 50 ...

چشم عزیزم ان شاالله حاجت روا بشی بحق جوادالائمه ع

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

فاطمه جان همه ی صفحات رو نخوندم اما انشاءالله مشکل دردت هرچه زودتر خوب بشه ودیگه درد نداشته باشی وگل پسری نشسته باشه توی دلت ودیگه از ای یوای ودرداش خلاص بشی❤🙏

فاطمه جان همه ی صفحات رو نخوندم اما انشاءالله مشکل دردت هرچه زودتر خوب بشه ودیگه درد نداشته باشی وگل ...

وای سامیارجان اگ بدونی دیشب چ حالی داشتم انشالله هیچکس ب درددیشب من گرفتارنشه...الانم دردددارم ن ب شدت دیشب خداکنه عزیزم بخداخسته م دیگ...الان اصلا استرس بارداری وایناروندارم فقط ازخدامیخام این درداموآروم کنه.....صبی ب دکترم زنگیدم گف میتون ژلوفن یاپروفن بخورم ولی میترسم....نظرتوچیه؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706