2733
عنوان

قرص توماشین شوهرم

431 بازدید | 33 پست

این جریان مال چندماه پیشه که امروز همش دوباره یادم افتاده ومیگم نکنه واقعا چیزی بوده

چند ماه پیش تو داشبورد شوهرم قرص تاخیری پیدا کردم که یه ورق بود و یک قرص تواین یک ورق مونده بود

شوهرمم سردرد واینا هم ک داره قرصای دیگه هم هس توماشینش همیشه مثل استامینوفن و مسکن واینا

خلاصه

منم قاطی کردم بهش گفتم این قرص تاخیریه چیه

اونم باخونسردی گف مال دوستمه یادته بهم گفتی قرص تاخیری بخر(شوهرم زود انزاله وقرار بوده قرص تاخیری بخره)خلاصه بهم گفت من داشتم برمیگشتیم از کار  که دوستمم باهام بود(اینو بگم چون دوستش خونشون هم مسیره باشوهرم بعضی وقتا شوهرم میرسونتش و پسره مجرده) خلاصه میگه بهش گفتم چ قرصی خوبه از کیفش دراورد گفت این خوبه برا تست ببر امتحان کن یکی مونده

گفت منم بردم اما ترسیدم استفاده نکردم ازش وموند توماشین ویادم رفت بیارم پایین و رفتم از داروخونه خریدم ,(واقعاهم خریده بود واورد بهم نشون داد وگذاشت یخچال اون روز)

بهش گفتم همین الان ب دوستت زنگ میزنی جلومن بهش میگی فلانی اون روز اون قرصو ک بهم دادی چندتا توش مونده بودن و کجا بود و بهم دادی؟

خلاصه مااینجا داشتیم اماده میشدیم ک بریم بیرون اونم گفت باشه بریم توماشین زنگ بزنم منم رفتم درو باز کردم ماشینو دربیاره اما همش نگاهم بهش بود ک هماهنگ نکنه خلاصه سوار شدم و رفتیم تومسیر هم از گوشی من به دوستش چندبار زنگ زد هم از گوشی خودش ولی جواب نداد منم بهش گفتم پس بهش پیام بده اونم بهش پیام داد حالا مااینجا داشتیم میرفتیم تعمیر که گوشیشو بده اخه مشکل پیدا کرده بود دیگه به مقصد که رسیدیم پیاده شد بعد ۲ یا ۳ دقیقه یهویی اومد ک گوشیش داشت زنگ میخورد و چون گوشیش خراب بود نمیتونست جواب بده هنگ کرده بود یهو گفت زود باش از گوشیت ب دوستم زنگ بزن داره بهم زنگ میزنه ونمیتونم جواب بدم خلاصه منم زنگ زدم شوهرمم بهش گفت فلانی ازاین قرصا میخوام ک اون روز بهم دادی اونم یکم شوخی کرد و گفت تموم کردم ولی ی مارک دیگه دارم اگ میخوای از اونا بهت بدم وبعد شوهرم ازش پرسید قرصی که بهم دادی چندتا توش مونده بود دوستش بهش گفت یدونه بود خلاصه شوهرم ازش تشکر کرد وقطع کرد

بهم گفت دیدی چیزی نبود و خودت شک کرده بودی

اینم بگم شوهرم چون قبلا خطاکرده بود باعث شده بود به همه چی شکاک وبدبین باشم البته که بعدش آدم شد ودیگه موردی ازش ندیدم وهمش سعی میکرد اعتمادمو جلب کنه وخداروشکر زندگی خوبی داریم اما باز نمیدونم چرا همش مثل خوره افتاده این جریان توذهنم

الان بنظرتون واقعا چیزی بوده؟

اینم بگم گوشیشو پرینت گرفتم چون احتمال دادم همون دو یا سه دقیقه ای که پیاده شده بادوستش هماهنگ شده اما از ایرانسل من اون لحظه ک پیاده شد و ساعتشو و دقیقشو چک کردم و دیدم به دوستش زنگ نزده بود وقتی پرینت گرفتم دیدم زنگ نزده بود و گفتم پس هماهنگ نکرده

حالا باز افتاده تو سرم

بااینکه شوهرم همه حساب وکتاب و داراییشو ومبدونم یسریم توکارت منن خرج غیر معمولی هم نداره همش برا ماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنگ زد؟

اره زنگ زد نوشتم بخون جریانو

(اینم بگم متاسفانه روز بعدش منم ب دوستش زنگ زدم وکلی قسمش دادم ک ب شوهرم نگه اونم میدونم نمیگه 

وخلاصع نگفت خودش استفادع کرده وداده ب شوهرم ظاهرا خجالت کشید ولی فقط گفت من میفروشم و برا تست یکی بهش دادم )وکلی قسم خورد جریان همینه و شوهرت کبریت بی آتیشه وخیالت راحت باشه اینطور ک فکر میکنی نیست

بچها میدونم کارم اشتباهه اینجا ولی مجبور بودم ک مطمئن شم اما شما چی میگید؟

خیلی بده واقعا این چیزایی ک یواشکی پیدا می‌کنی 

من اصلا نمی‌دونم اسمشون چیه و اینا چون استفاده نکردیم از هیچی حتی از ک..اندوم..اما تو این مدت ک جریانش تو تاپیک اولم هست از همشون لای لباسهای شوهرم یدونه پیدا کردم ...و به روش نیاوردم ..بعد دیدم نیست برداشته

نگران نباشخودت شنیدی که عزیزم

همش میگم نکنه اون دو یا ۳ دقیقه ای ک یپاده شد با گوشی موبایل فروشه با دوستش هماهنگ کرده

از طرفی میگم خب اگ اینطور بود وجریانی بوده تومسیر اینقدر بهش زنگ نمیزد ک خب احتمالش بود دوستش جواب بده و لو بره

نمیدونم مخم هنگه

2706