2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
واژينال دقيق تر از شكميه ولي منم بدم ميان نميرم

منم بدم میاد۲بار رفتم دکترشم خ بداخلاق بود.ب زور ی جمله گفت😐

چقدر بده این روزااا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بازبابدنت بیشترآشنایی خودت بهترمیدونی تامن...انشالله ک این ماه اولین اقدامت گل پسری بشینه تودلت

ممنون کاش این ماه مامان بشم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوام این ماه تخمک کشی کنم به نظرتون با وجود اون همه امپول قوی لازمه یکم خودمو تقویت کنم که تخمک ...

عزیزم یکی ازبچه ها لیانا آی وی اف کرده بنظرم ازش بپرس تاراهنماییت کنه..ولی بنظرم هرچی تخمک بیشتری داشت باشی شانس بارداریت میره بالا

براسلامتی دخترام دعاکنین🙏😭 
سلام عزیزدلم من در حال حرص خوردن     پسرم خیلی آروم تکون می خوره یسنا، میگم مال جاشه دیگه ...

دقیقا منم اینجورم , تکون هاش هم بی نهایت کم شده , دیگه مثل قبلا نیست دیوونم کرده . همش میگم بزار دنیا بیای برات دارم  

دیگه روزهای آخره و جاشون تنگ شده نمیتونن مثل قبلا تکون بخورن 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
افسانم جون بسلامتی میری برای زایمان چ زود گذشت 😍 ایشالا صحیح و سالم بدنیا بیاد گل پسرت

مریناز جون گل دخترت خوبه ؟چقدر امضات قشنگه انشالله آرزوت برای همه مون برآورده شه.

اعظم جان شیر برا مرد ممنوعه؟؟

شیر ممنوع نیست اتفاقا کمبود کلسیم ضرر داره براشون ولی چون سرده با موز و خرما و عسل بخورن ک سردیش بگیره..نطفه صعیف میشه کلسیم نخورن...ولی کنارش حتما گرمی بخورن 

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم یه سوال ،من امپول یوروفولیتروپین fsh دوتا داشتم خونه  همونارو زدم .یکی نهم شب و یکی هم دی ...

ببخشید دیر جواب میدم تو راه که هستیم یا انتن نمیده یا شارژم تمومه...اگه ترشح داری که حتما در حال رشد برا ازاد شدن طبیعی دیگه نیازی به امپول نیست اکثرا ۴ روز بعد اخرین امپول  hmg تخمک بالع میشه و ازاد میشه..احتمالا ۲ یا ۳ روز دیگه ازاد میشه ترشح برا رشده...حتما ازاد میشه ولی الان زوده ..

مامان مهرسانا ضخامت واسه بارداري تو روز ١٤ واسه سيكله٢٧ روزه بايد چند باشه؟ 

سیکل ۲۷ روزه یعنی حدودا بین ۱۲ تا ۱۵ سیکل تخنک ازاد میشه...پس حدود تخمک گداریه باید بین ۷ تا ۱۰ باشه ولی اگه ۶ یا ۱۱ باشه هم باز شانس بارداری هست ولی بهترین شرایط ش ۷ تا ۱۰

اره عزیزم خوبه بنظرم انشالله خیره  تو این دو ماه اگه برات سخت نیست اقدام نکردن انشالله بعدش جو ...

چرا واقعا برام سخته چون فکر کردم تا برم دارو پیده برا همین سیکل خیلی خورد تو ذوق م...حالا ماه دیگه شاید اقدام کنم..فکر نکنم بتونم تحمل کنم ۲ ماه از دست بدم.ماا دیگه لزش میپرسم ببینم چی میگه😟

بچه ها از این معجونا نه من نه شوهرم نخوردیم دنبلانم که گفتن مکروهه یا حرامه خلاصه شوهرم نخورده حال ...

سلام عزیزم مبارک باشه خانمی انشالله که بارداری خوبی داشته باشی خیلی خوشحال شدم تیکر ت و دیدم بتا چند بود ؟

دقیقا منم اینجورم , تکون هاش هم بی نهایت کم شده , دیگه مثل قبلا نیست دیوونم کرده . همش میگم بزار دنی ...

اونا دنیا بیان دارن برا مااااا  

پس نگران نباشم ها؟ چی بگم والا 

يا امام رضا...بطلب❤️
چرا واقعا برام سخته چون فکر کردم تا برم دارو پیده برا همین سیکل خیلی خورد تو ذوق م...حالا ماه دیگه ش ...

اره عزیزم بپرس نمیدونم بخدا ای کاش میتونستم راهنماییت کنم این دوماه هم از دست ندی یا اینکه صبر کنی 

اگه خیلی برات مهمه جنسیت اقدام نکن که یوقت بعدش پشیمون نشی همون بعد از دو ماه اقدام بری بهتره میگی تلاشم کردم به هر حال 

ولی اگه نه زیاد  بنظرم از دست نده  به هر حال خدا میدونه کدوم ماه قسمت باشه مسلما تا الانم با گرمیجات رحمت رو اماده کردی

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2801