2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971034 بازدید | 679777 پست
میتونی برام ازمهدیه بپرسی اگه دستور لنفوسیت تراپی ر از دکترعارفی بیاریم برامون انجام میدن؟ آخه بیمار ...

بله حتما میپرسم.

چقدر عرفان زیاد میگیره

شماره خانم ر ی ا ض ی که کیت پی ار پی رحم میفروشه اینه

09128993029

مبلغ ش هم هست صد و نود و پنج 

نسخه هم نمیخواد

تلفنی برات میفرسته یا خودت میری شرکت میگیری.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
نمیدونم بهم نگفتن ولی تو برگه شرح عمل نوشته بود جنین4c و5c انتقال داده شد. این عددها روزاشون هست؟ ...

شاید منظور ۴ و ۵ سلولی بوده

انشالله گرفته عزیزم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دقیق یادم نیست اما فکر کنم گرید یکی به نظم تقسیمات سلولی ربط داره یکی به سرعت تقسیمات سلولی... ...

اره توکلم به خداست فقط..

ممنون که همیشه انقدر با لطف و محبت جوابمو میدی عزیزم

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
پس ان شاءالله اینسری حتما مامانی عزیزم  خدا پشت و پناه هممون باشه تو این راه و خودش کمکمون کنه ...

ممنون عزیز دلم

خدا شاهدِ که همه تلاشم رو کردم و آخ نگفتم

امیدوارم به زودی خبرهای خوبی از شما بشنوم دوستم😘

عزیزم به نظر من جنین بلاست برتری ای نداره فقط تنها چیزی که میگه، داره داد میزنه من به مرحله بلاست رس ...

به نظرت چرا دکتر میگه بزاریم به بلاست برسه بهتره...

یعنی واقعا ۴،۵ سلولی و بلاست تو گرفتن و لانه گزینی تفاوتی ندارن و برتری ندارن؟

نظرت چیه یه بار هم بلاست بفرستم شانسم رو با اون امتحان کنم

میدونی الان به مرحله ایی رسیدم که هر کاری کنم پشیمون میشم

واقعا نمیدونم اگر ریسک کنم بزارم بلاست بشن و اون وسط بگن ببخشید تخمک ها نتونستن دوام بیارن و رشدشون متوقف شد که سه تا از دست دادم

از اینطرف هم اینا رو با هم انتقال بدم و نگیره میگم کاش گذاشته بودم بلاست میشدن...

بچه ها جون 

کیا با بلاست نتیجه گرفتن و براشون بلاست بهتر بوده؟ 

شما الان میدونی جنینات چند روزه ان میخوان برات انتقال بدن؟یا هنوز مشخص نیست؟

نگفتن چند روزه ولی من پی جی دی هستم و حتما باید 5 روزه بشن تا پی جی دی روشون انجام بده، فقط به من تعداد و گرید را گفتن، همین

خود دکترم گفت  گفت افت بتا امکان داره از یکی از جنین ها باشه باز باید تکرار کنی

ان شالله که همینطوره ودلت شاد میشه 

من تو زندگیم خیلی از این جور اتفافات افتاده برام .هی شد ونشد هی گریه وخنده .ولی آخرش خنده بود ‌.ان شالله شما هم آخرش میخندی😍

به نظرت چرا دکتر میگه بزاریم به بلاست برسه بهتره... یعنی واقعا ۴،۵ سلولی و بلاست تو گرفتن و لانه گز ...

عزیزم خوب جنین ۴-۵ روزه که لانه گزینی نمیکنه باید به مرحله بلاست برسه بعد لانه گزینی کنه.....

اما وقتی تو انکوباتر میخوایی ۳ تا جنینتو بذاری بلاست بشن ممکنه اونی که نتونست به مرحله بلاست برسه تو رحم بود میرسید. خوب من میگم به جای انکوباتر فرض کن جنیناتو تو رحم گذاشتی بلاست بشن اگه بلاست شدن که ادامه میدن....

البته این برداشت منه شاید قضیه متفاوتتر از اینی که من برداشت کردم باشه.....

تعداد بیشتر بود میگفتم بذار بلاست بشه مثلا اگه ۶ تا بودن و سه تا میخواستی انتقال بدی میگفتم خوب شاید اون سه تایی که انتخاب میکنی اصلا هیچ کدوم به بلاست نرسن پس اول بهترین دسته رو پیدا کن بعد انتقال بده....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم خوب جنین ۴-۵ روزه که لانه گزینی نمیکنه باید به مرحله بلاست برسه بعد لانه گزینی کنه..... اما و ...

ممنون ازت آنا جانم.

والا شروع کردم به خوندن مقاله های پزشکی😁

تو مقاله ها میگن بلاست گزینه خوبی هست چون اگر جنینی به بلاست برسه از نظر ژنتیکی اختلال نداره و جنین سالمی هست

حالا من اگر قبل بلاست انتقال بدم هیچ وقت نمیفهمم که جنین من از نظر ژنتیک مشکلی داره که لانه گزینی نمیکنه یا اصلا تو رحمم به مرحله بلاست میرسه ، یا همون اولا از بین میره...

اینه که فعلا تصمیم قطعی نگرفتم اما شاید این ریسک رو بکنم بزارم به بلاست برسه 

و نوشته بود مرحله بلاست ۴،۵ روز جلو تر از جنین لقاح یافته ۲ یا ۴ سلولی هست و این امر باعث میشه جنین بلاست بدون معطلی مستقیم شروع به لانه گزینی کنه و اگر عواملی تو رحم (باکتری های مضر)باشن تا بخوان روش تاثیر بزارن اون رفته تو جداره رحم

اما احتمال اینکه جنین دو سه روزه با حمله باکتری های رحم مواجه بشن بیشتره و ممکن همون روزهای اول بعد انتقال مرده باشن (چون زمان بیشتری تو محیط رحم هستن تا به بلاست برسن) 

حالا باز تا صبح که باید مجدد زنگ بزنم مهدیه ببینم جنین شناس ، فسقلی های من رو چیکار کرده صبر میکنم

ممنون که وقت میزاری

برام دعا کن مامان خانم مهربون😍😘😍

سلام دوستان من سی و نه سالمه و سال هاست برای بارداری تلاش می کنم چاربار باردار شدم و سقط شد دوبار آی یو آی کردم و برای میکرو شرایط مالی ایجاد نمیشد تا امسال...همسرم کم تحرکی داره و مورفولوژی پنج درصده با توجه به شرایط سنی خودم و شرایط اسپرم کسی رو میشناسید که بااین شرایط باردار شده باشه با میکرو؟ در ضمن آزمایش های ایمنی و انعقادی خودم همه نرمال بوده و دکترا سقط های منو مربوط به اسپرم می دونن...میشه خواهش کنم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

سلام خانمهای عزیز

من تازه متوجه شدم که سپتوم رحمی به قطر ۹ میلیمتر دارم

میشه از تجربیاتتون بفرمایین که پیش کدوم دکتر عمل کنم؟

دکتر آصف جاه نوبت ندارن

شماها پزشک ماهر دیگه ای و میشناسین که بهم معرفی کنید

یا از تجربه سپتوم خودتون برام میگین؟🌹 ممنون میشم کمکم کنید

2801