2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877602 بازدید | 673173 پست
میترسم.  اونا پروندم رو کامل دارن. سخته کامل عوض کردن دکتر.   خیلی خوش اخلاقه.   ...

درسته سخته ولي مجبوري پس 

اگه پيش خودش ميخواي زايمان كني پس ادامه بده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بستگی داره دکتر بهتون چه دزی گفته باشه مثلا به من گفته بودن دوتا پودر با یک آب مقطر قاطی کنم بزنم، ب ...

به من 7تا داده شبی یدونه میزنم چیزی نگفته راجع آب مقطر مثلا من یه پودر و با نصف آب مقطر خالی کنم

به من 7تا داده شبی یدونه میزنم چیزی نگفته راجع آب مقطر مثلا من یه پودر و با نصف آب مقطر خالی کنم

والا نمیدونم چی بگم آخه از طرفی اگه بهتون نگفته باشه شاید منظورش یه آب مقطر کامل باشه و از طرفی هم یه پودر با یه آب کامل رقیق تر میشه، بنظرم فردا زنگ بزن بپرس مطمئن شو آخه گاهی نظر دکترا با هم فرق داره

متفورمین میخوردم سرگیجه میگرفتم دیگه نخوردم گفتم شایذ قندم بالا نبوده چیزی خوردم ک بالا رفته

متفورمین رو باید همراه غذا با وعده اصلی میخوردین تا سرگیجه نگیرین. قطع کردنش تعادل هورمون انسولین رو بهم میزنه. انسولین هم روی پروژسترون تاثیر داره. قطع متفورمین باعث سقط میشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
سلام دوستای گلم، امیدوارم کلی مامان جدید بهمون اضافه شده باشه  از خودمون بگم، این مدت دو بار ب ...

وای عزیزم مبارکه ایشالله پسرت بشه مایه افتخارت خیلی نگرانت بودیم شکر ختم به خیر شده مبارک قدم نورسیده مبارک💞🥰😍🤩😘

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
سلام دوستای گلم، امیدوارم کلی مامان جدید بهمون اضافه شده باشه  از خودمون بگم، این مدت دو بار ب ...

سلام.مبارک باشه زینب جون.میگم من خابتو دیدم 😍😍😍 نگو گل پسری رو بغل گرفتی 😍😍 زیر سایه پدرومادرو حضرت علی (ع) بزرگ بشه عزیزم😍😍 از طرف من یه بوس از پاهای کوچولوش کن 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام عزیزم و بچه ها دعا گوی همتون بودم و اینکه من سزارین کردم و الان درگیر شب بیداریاشم⚘⚘⚘ انشالله ...

عزیززدلم تبریک میگم...خدایا شکرت 😍😍😍 زیرسایه پدرومادروحضرت فاطمه (س) بزرگ بشه دختر گلتون 😍😍😍 التماس دعا 💖💖💖

منم بخدا😔😔😔 احساس میکنم هیچوقت قرار نیست مامان بشم... امروزم منفی شدم روز دوازدهم دیگه ام آزمایش ...

متاسفم شادی جان 😢 اخه چرا اینطور شد..خیلی خیلی ناراحت شدم 😢 

عزیزم شماره تماس جدید مطب دکترنصر رونداری؟من یه شماره دارم هربار تماس میگیرم اشغاله ...مرکز مام که ت ...

تو صفحه اینستا دکتر نصر واتساپ منشیش هست فکر کنم میشه نوبت گرفت🤔🤔🤔

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2706