2733
عنوان

بچهای کنکوری بیاید لطفااااا

155 بازدید | 20 پست

بچها من میخواستم مشاوره بردارم با رتبه یک پارسال ( مهدی نیکوکار) بعد خیلیییی دیر دیر جواب میده من ۴ ام بهش گفتم میخام ۶ تیر شروع کنم بهم برنامه بدید بعد دوتا طرحو گفت من یک ساعت بعدش جواب دادم الان ۷ امه هنوز جواب نداده کلا اینجوریه 

میترسم‌مشاورم باهاش قطعی شه همینجوری باشع 

نه گزارش کار و خوب ببینه نه خوب تحلیل کنه چیکار کنم؟ مشاور خوب سراغ ندارم

ورودی ۱۲ انسانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگاه برا قضیه مشاوره لزوما کسی که رتبه برتر باشه کمک کننده نیست کسی که دانش آموزانی زیادی ازش راضی باشن خوبه و اینکه زود به زود جواب بده تو قرارع مشاورت باشه مثلا یک روزی حسن کمه به درس اون بهت انگیزه بده بخونی ادامه بدی

اینو من میگم که با رتبه برتر مشاوره داشتم

منم سراغ ندارم برا رشتت وگرنه میگقتم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:
اخه رتبه دو رقمی میخوام میترسم رتبه سه رقمی اینا بردارم نتونه راهنمایی کنه درست و حسابیکسیو سراغ دار ...

این به تلاشتو بستگی داره عزیزم اصلا به مشاور نیستااا

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
علیرضا مولایی خوبه منتها نمیدونم انسانی کار میکنه یا نهپزشک سال 93 ورودیهبرا داداشم گرفتیمش عالی بود ...

عه

کاش انسانی بود

این رتبه یکم ۱ تومن میگیره

ولی جواب نمیده اصلا:/

این به تلاشتو بستگی داره عزیزم اصلا به مشاور نیستااا

اخه میدونی چیه 

الان دهم و یازدهم و دوازدهم شده من گیج شدم چطوری نصف دوازدهمو بخونم یازدهم دهم رو هم‌جمع کنم

وگرنه دوساله خودم برنامه میریزم

کاملا حرفتو قبول دارم

2706