2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971123 بازدید | 679778 پست
همیشه خودم با خودم میگفتم اگه قبل ازدواج میدونستم بچه دار نمیشم این بنده خدا رو هم علاف خودم نمیکردم ...

مگه مشکلتون چیه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اخ اخ... شیره انگور و جگر و پسته هم بخور .. به سلامتی پس یه مرحله شم رد شد 😍 یه مرحله به مامان شدن ...

قربونت عزیزم چشم حتما. آره راست میگی درمانگاه رفتنت هم دیگه درست نیست با این شرایط

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمیدونم چی بگم ولی فقط از خدا از ته دلم میخوام حامله بشی از مرد جماعتم بیشتر ازاین انتظار نیس ...

مغز فندوقی رو خوب اومدی .گاهیم چنان مغزشون پریود میشه که با هزار پد هم نمیشه جلو خونریزیشونو گرفت .

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
وای خواهری حس بدتو درک میکنم ولی آروم باش تا بتونی همسرتو آروم کنی.مگه میشه نازاییه بی علت.حالا یکبا ...

ثمین عزیزم من هرروز اسمتو توی دعاهام میارم ..از نی نی م خاستم برات از خدا بخاد دو سه تا از فرشته هاشو بهت هدیه کنه..تو الگوی صبر تاپیکمونی ..من دلم روشنه برات که به زودی زود مادر میشی .یه مادر مهربون و صبور 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام دوست جونا .منم مثبت شدم خداروشکر خیییییییییلی خوشحالم 😊😊😊😊😊 جوابش بالای 1800 شده یعنی دوق ...

تبریک میگم   انشالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی  

انتقال اول مثبت شدی عزیزم؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
خدا بزرگه ببین چنان بزنتش ندونی از کجا خورده .حالا که چی که مشکل از شماست اگر مشکل از ایشونم بود شما ...

همسرم به من میگه خدارو شکر مشکل از من نیست وگرنه تو منو بیچاره میکردی!

ولی به خدا من اینجوری نیستم نمیدونم چرا فکر میکنه اگه مشکل داشت سرکوفت میزدم بهش

تو هیچ چیزی اهل سرکوفت نیستما

مغز فندوقی رو خوب اومدی .گاهیم چنان مغزشون پریود میشه که با هزار پد هم نمیشه جلو خونریزیشونو گرفت .

شوهر من که وقتی دپرس میشه میگه فکر کنم پریود شدم! بعد میگه البته حال قبل پریودی دارم یا لک میبینم و هنوز شروع نشده و ...

ادای منو درمیاره

همسرم به من میگه خدارو شکر مشکل از من نیست وگرنه تو منو بیچاره میکردی! ولی به خدا من اینجوری نیستم ...

مردها اکثرا بدون فکر کردن همین طوری حرف میزنن.خودشم میدونه که اینطوری نیستی.فقط خاسته یه چی بگه که بگه من مهربونم 😁 

واقعیت اینه که تو این جور مسائل خانومها از خودگذشتگی و صبرشون خیلی بیشتره‌...

شوهر من که وقتی دپرس میشه میگه فکر کنم پریود شدم! بعد میگه البته حال قبل پریودی دارم یا لک میبینم و ...

😂😂😂 

شوهرمنم میگه اینا رو 

حالا شوهرمن هرروز میگه کاش به من انتقال میدادن این بچه رو و انقدر غر نمیزدی به جونم...ان شاء الله که چند وقت دیگه اینا رو میگه همسرت 😍

😂😂😂  شوهرمنم میگه اینا رو  حالا شوهرمن هرروز میگه کاش به من انتقال میدادن این بچه رو ...

وای خدا چه بامزه. فکر کن به همسرت انتقال میدادن،هیچی دیگه کارت در میومد 😂😂😂

ببخشینا اما حرف همسرتون غیر منطقی هس یه لوله بسته اصلا دلیل بر ناباروری نیس ما خودمون ناباروری با ...

دکتر من خیلی عاقل بود .تو همون جلسه اول شوهرمو گیم اور کرد درحالی که اصلا مشکل خاصی نداشت و مشکلها بیشتر از من بود 😂 جوری حرف زد که تاالان شوهرم فکر میکنه بیشتر مشکلات از اون بوده نه من 😎 طفلک هنوز داره واسه اسپرمای داغونش غصه میخوره 😂

2801