2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880485 بازدید | 673383 پست
پس با خودم فردا ببرم اخه من چهار روزس چها روزه میزنم پس شما پنج روزه شش روز زدی به ماما بخش انتقال ب ...

اره ببر داشته باشی نیاز باشه همونجا میزنی من اومدم خونه دیگه نخواستم بیرون برم گفتن بیان خونه ماماعه ب یه نفر گفت اگه امپول داری برات میزنم 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستای گلم خوبین؟ سلامتین؟ من بالاخره بازاومدم برای انتقال😂 @زینبی_بابا     @تو ...

سلام عزیزم

چقدر خوب خداروشکر

ایشالله همه چیز عالی پیش میره

خیلی خوشحال شدم 🥰🥰😍😍

یه خورده در مورد سیکلتو داروهات توضیح میدی فدات شم؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
امشب کلی گریه کردم         کسی ندارم پیشش گریه کنم       ...

منم فقط دارم گریه میکنم اشکامم هر کی میخواد ببینه خسته شدم‌دیگه 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
من به دلم افتاده شما مثبتی  میگم جنینات چند تا بودن بلاست کردی همه بلاست شدن ااستراحتت در چه ح ...

مرسی عزیزم 

باور کن بعضی وقتا با یه جنین هم خدا بخواد مثبت میشه خدا نخواد با تعداد جنین بالا هم مثبت نمیشه توکل کن ب خودش من قبل عید پانکچر شدم ۱۶تا جنین دارم ک چار تاش و در اوردن برا بلاست ک دوتاشو انتقال دادن پنج شنبه انتقال دادم خونه خودم بودم مامانم پیشم جمعه بعد از ظهر اومدیم سمت شهرستان استراحت هم دراز میکشم ولی خوب راه میرم استراحت مطلق نیستم نمیتونم وایسم یا همش بخوابم تو خونه هم راه میرم ولی خوب غذا اینا مامانم میذاره

امشب کلی گریه کردم         کسی ندارم پیشش گریه کنم       ...

چرا جونم 

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
کی انتقالته؟پس دهن من سرویسه اینجا با بی بی ها بقیه وسوسه میشم    

انتقال دادم روزه پنجممه ولی امپپل زدم فک نکنم بزنم یعنی مامانم ولم کنه الان هم میزنم اومدم خونه مامانم از اونور پدرشوهرم گفته من حامله ام اومدم ازم مراقبت کنن 😅اصلا بهشون حرفی نزدم 

2706