2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880481 بازدید | 673382 پست
ای جانم عزیزدلم انشالله بزودی مثبت میشیم ماهاهم. خدابزرگه عزیزم شماچه کارایی کردی؟ چندتاجنین مونده؟ ...

هیچ کاری برام نکرد با اینکه گفتم سومین انتقالمه یه جنین دارم والله دکترم گفت ۵ روزه من ریسک نکردم همونچهارروزه انتقال میدم خدا بزرگه انشالله به ۵روزه میرسن شانس ۵ روزه بیشتره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچ کاری برام نکرد با اینکه گفتم سومین انتقالمه یه جنین دارم والله دکترم گفت ۵ روزه من ریسک نکردم هم ...

ای جان حتماصلاح دید بوده انشالله حتمایدونت میگیره ومامان میشی عزیزدلم. منم اینهمه کاربرای اینکه که مشکلاتمون زداده. ازطرفیم ضخامتم بزور بالامیره

توکل بخدا ریسک کردم دیگه هرچی خدابخواد

سلام عزیزم خوبییی به سلامتی انشالله دست پر برگردی💚💚

سلاممم عزیزدلم ممنون توخوبی قربونت؟توکل بخدا.

اینباریعنی همه کاردارم میکنم.برام اینترالیپیدزدن امروز .شنبه میرم پی ار پس ودوشنبه هم قبل انتقال چسب جنین میزنم همون فیلگسترام.

ضخامتم7.1

من گفت از ۳۰ بزنجنینم چهارروزس چهار روز باید بزنم شما جنینت چند روزه بود چند روز زدی

قبل انتقال پنج روز زدم خوده انتقال هم گفت بزن  بعد از اون سه روز یه بار با امپول اچ سی جی ک یکشنبه زدم دوباره چهارشنبه بزنم 

جنینام هم دوتا بلاست پنج روزه بودن 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
میشه قبل اینکه بریم خودمون بزنیم؟

دکتر برات نوشته ؟قبلا من خودم چون ساعت یازده دوازده میزدم گذاشتم همون موقع بزنم و چون صبح زود رفتم نمیشد 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
قبل انتقال پنج روز زدم خوده انتقال هم گفت بزن  بعد از اون سه روز یه بار با امپول اچ سی جی ک یکش ...

پس با خودم فردا ببرم اخه من چهار روزس چها روزه میزنم پس شما پنج روزه شش روز زدی به ماما بخش انتقال بگم ببینم چی میگن

2706