2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880774 بازدید | 673399 پست
فردا پانزده هفته آزمایش غرباگری دوم دارم و سونوش همون هجده هفتس . مگه شما آزمایش غربالگری دوم ندادین ...

اوه اره ازمایشش.من اونو هفته ی ۱۶ دادم که کاش نداده بودم.شد کابوس شب و روزم تا روز سونو

..اگه منظورت کوادمارکر هست که درصد خطاش خیلی بالاست و برای اکثرا ریسک میزنه و الکی استرس میده به ادم...شایدم ازمایش شما فرق داشته باشه گلم.ولی من بعد اون اوضاع روحی داغونم گفتم هرکی خواست این ازمایشو بده منصرفش میکنم.چون اصلا قابل اعتماد نیست جوابش.برای من با اینکه سونو ان تی و ازمایش غربالگری اولم همه چی عالی‌بود دکترم الکی اینو نوشت خودشم گفت دقت دستگاه پایینه،جواب برای من ریسک متوسط زد!!!!تا برم انومالی مردم و زنده شدم.دکترم گفت اگه انومالی مشکلی نداشت که معلوم میشه ازمایش الکی بوده اما اگه خدای‌نکرده چیزی دیدن تو انومالی میفرستمت امنیوسنتز...خلاصه نگم چی کشیدم تا هفته ی ۱۹

ان شاالله برای شما همه چی خوب باشه عزیزم.میشه بپرسم چرا دکترت این ازمایشو نوشته؟چون اکثرا از نظر پزشکی رد شده و قبولش ندارن دیگه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوه اره ازمایشش.من اونو هفته ی ۱۶ دادم که کاش نداده بودم.شد کابوس شب و روزم تا روز سونو ..اگه منظور ...

عزیزم برا من سونو داده بود برا هفته 16 ک انجام دادم و بعدش مثل همون سری اول با جوابش رفتم آزمایشگاه برا غربالگری.و آنومالی هم گفت هفته 18 تا 20 انجام بده.این سونو رو نمیدونم فازش چی بود ک نوشت برا هفته 16

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اوه اره ازمایشش.من اونو هفته ی ۱۶ دادم که کاش نداده بودم.شد کابوس شب و روزم تا روز سونو ..اگه منظور ...

دکترم گفتش ک آزمایش غربالگری اولت خوبه ولی من خودم گفتم ک دوم هم میخوام انجام بدم ب اصرار خودم . برا من اینا نوشته :

AFP

HCG

Inhibin A

UE3

برا شما اینا بودش ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

دکتر من  گفت ازمایش دوم لازم نیست وفقط همون بین 18تا22هفته سونو انومالی بده فقط..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم برا من سونو داده بود برا هفته 16 ک انجام دادم و بعدش مثل همون سری اول با جوابش رفتم آزمایشگاه ...

نمیدونم سونو هفته ی ۱۶ برای چی بوده گلم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم برا من سونو داده بود برا هفته 16 ک انجام دادم و بعدش مثل همون سری اول با جوابش رفتم آزمایشگاه ...

منم.براهفته16سونو دارم ک گفت برا بررسی دهانه رحم هست..حالا نمیدونم چیزای دیگه هم داخلش بررسی میشه یانه؟فردا باید برم سونو

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
دکترم گفتش ک آزمایش غربالگری اولت خوبه ولی من خودم گفتم ک دوم هم میخوام انجام بدم ب اصرار خودم . برا ...

اخ دقیقا خودِ کوفتیش بود😤😂حروفشو میبینم عصبی میشم...باشه عزیزم ان شاالله همه چی‌خوبه ولی میخوام بهت بگم اگرم یه وقت فاکتوریش بالا پایین شد اصلا اصلا اصلا اهمیت نده چون خطای ازمایشه

دکتر من  گفت ازمایش دوم لازم نیست وفقط همون بین 18تا22هفته سونو انومالی بده فقط..

بهترین کارو کرده👌🏻👌🏻👌🏻اکثر دکترا نمینویسن

اخ دقیقا خودِ کوفتیش بود😤😂حروفشو میبینم عصبی میشم...باشه عزیزم ان شاالله همه چی‌خوبه ولی میخوام به ...

دکترم بهم نداد من خودم اصرار کردم ک بهم بده . برا شما کدومش خراب بودش ؟؟ بهتون چ گفتن ؟ شمام ازمایش غربال اولتون خوب بودش ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

برا شمام اینا هستش ایتماش برا آزمایش غربالگری دوم ؟؟ من باید فردا برم 

دکترم بهم نداد من خودم اصرار کردم ک بهم بده . برا شما کدومش خراب بودش ؟؟ بهتون چ گفتن ؟ شمام ازمایش ...

اره عزیزم خوب بود.برای من توی غربال دوم ریسک سندروم کلی یک به سه هزار بود ولی بعد پایین توی پرانتز نوشته بود ریسک سندروم داون به تنهایی یک به هزار و صد و شصت و‌خورده ای!!!که متوسط حساب میشه

من ان تی و غربال اولم خوب بود فقط توی ازمایش اولی فاکتور papp.a گفت یکم بالاس!که‌اونم خیلیا گفتن نرماله و بالا نیست.وگرنه ریسک سندرومها کاملا رد شده بود

ولی دکترم گفت بخاطر این فاکتور برات غربال دوم رو مینویسم که جوابش اصلا دقیق نبود و فقط باعث افسردگیم شد تا سونو غربالگری دوم

ان شاالله برای تو مشکلی پیش نمیاد بهش فکرنکن

من وقتی اینجا مطرح کردم که دکترم این ازمایشو نوشته انا جون گفت بنظرم این ازمایشو نده اگه شرایطشو داری برو سلفری که خیالتم راحت شه چون این ازمایشو اکثر بچه ها دادن جوابش بیشتر نگرانشون کرده...که من شرایط سلفری رو نداشتم

نه اگه اشتباه نگم متخصص آنکولوژی هستش برای ایمنی و انعقادی رفتم پیشش  و از نظرش به دکترم گفتم ...

عزيزم ميتونم بپرسم دكتر توكلي چه ازمايشات ايمني و چه آيتم هاي انعقادي رو وأستون نوشته بود؟ من احساس ميكنم ليستي كه دكتر طر ا ز  ي نوشت و آز دادم ناقصه، ممنون ميشم آيتم هاي آزمايشتو بگي

...
من روز ۱۴ انتقال چهار هزار و خورده ای. آره سونو واژینال شدم. که هفته شش بودم.

مرجان جون شما كه تو آيتم ژن انعقاد خون مورد داشتين بقيه ي آيتم هاي معمولي انعقاديتون (منظورم آيتم هاي غير ژنتيك هست) همه نرمال بودن؟ ميخوام بدونم جهش تو ژن انعقادي خودشو تو آيتم هاي غيرژنتيكي انعقادي نشون نميده؟؟

...
2706