2733
عنوان

دوستان لطفا کمکم کنید😢😢😢

487 بازدید | 50 پست

همسر من 38سالشونه وچند ساله فشار خون وچربی خون بالا دارن.

وقرص فشار وچربی میخورن فشارکاری اگه زیاد باشه واسترسش زیاد باشه اونشب فشارش بالاست😢

الان فشارشو گرفتم 15روی 10بود😢

خاک توسرم امشب به هوای اینکه دخترم غذا بخوره یکم ماکارونی درست کردم وچرب بود😢😢هرکاری میکنم نمیاد بریم بیمارستان😢اینجام غریبیم کسیو ندارم بیاد پیشمون 

الان یکم سیروماست قاطی کردم دادم خورد 

فشارش بالاست چیکار کنم ؟؟؟

چی پیشنهاد میدین خانوما😭😭😭😭کمکم کنید😭

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گریپ فروت عزیزم معجزه میکنه و سریع فشارو میندازه.

ندارم عزیزم .😢

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ابغوره 

قرقوروت 

کدو خام رنده کن تو ماست 

بزار از دوستم بپرسم فشار داره😃

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
عرق کاسنی خیار سیر فشارو میبره بالا

سیر میبره بالا؟مطمئنی؟

من با ماست قاطی کردم خوردش چرا فکر میکردم پایین میاره؟😢😕

سرکه سیب شکلات تیره هرچی تیره تر تلخ تر بهتر زنجبیلم خوبه

شکلات 60%دارم خوبه بدم بخوره؟

زنجبیل پودرشو دارم چجوری بدم بخوره؟

سیر میبره بالا؟مطمئنی؟ من با ماست قاطی کردم خوردش چرا فکر میکردم پایین میاره؟😢😕

والا منم از بابام دیدم ک میخوره فشارش میره بالا. ولی الان دوستان میگن نمیبره. نمیدونم بین علما اختلافه!

2706