2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه من یه نقطه روش میسوزه

عه واس منم 

و اینکه جای بخیه هام انگار بیحسه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
بیحس بودنش حالا درست میشهواسه منم قبلا بی حس بود الان اوکی شدهفقط این نقطه هه نمیدونم چیه

نه آذر ماه میشه س ساله سز شدم بیحسیش ی حالتیه نمیره

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
واسه منم همون سه ساله نمیدونم والا شاید بدن ها با هم‌ متفاوتهولی درنهایت عصب ها ترمیم میشه و حسش برم ...

بچتون چن وقتشه پسر یادختر

آخر این ماه سه سالش میشهپسره

خدا حفظش کنه واس من دختره امشب ده بار افتاد زمین هیچیم نخورد انقد حالم گرفتس خدا میدونه گشنه خوابیده همچیو تو دهنش نگه میداره قورت نمیده

خدا حفظش کنه واس من دختره امشب ده بار افتاد زمین هیچیم نخورد انقد حالم گرفتس خدا میدونه گشنه خوابیده ...

خدا دختر شما رو هم حفظ کنه، پسر منم یه مدت اینجوری بود، تا غذا رو میزاشتم دهنش چند ثانیه بعد با سرنگ آبمیوه میریختم توی دهنش مجبور میشد قورت بده، آخه خیلی آبمیوه دوست داره

خدا دختر شما رو هم حفظ کنه، پسر منم یه مدت اینجوری بود، تا غذا رو میزاشتم دهنش چند ثانیه بعد با سرنگ ...

بخدا ذلم کرده اینم آبو میخوره وقتی غذا تو دهنشه آبو غذا رو انقد تو دهنش نگه میداره تا بگم بریزه بیرون

قورت نمیده چن وقت یبار اینجوریه

بخدا ذلم کرده اینم آبو میخوره وقتی غذا تو دهنشه آبو غذا رو انقد تو دهنش نگه میداره تا بگم بریزه بیرو ...

میفهممت خیلی سخته، یه مدت پسر منم اینجوری بود، حتی میخوابید هم هنوز لقمه توی دهنش بود، وزنش خوبه؟ پسر من لاغرم هست همه دنده هاش زده بیرون، توی حموم میبینم دلم میسوزه، کسی ندونه فکر میکنه ما جزو قحطی زده های اتیوپی هستیم

میفهممت خیلی سخته، یه مدت پسر منم اینجوری بود، حتی میخوابید هم هنوز لقمه توی دهنش بود، وزنش خوبه؟ پس ...

وزنش خوب نیس دوسالو ۸ماهشه۱۰کیلو ۹۰۰بالباساشه

دقیقین دخترمنم لقمه رونگه میداره تا بخابه

2706