2733
عنوان

بابام بعد یکسال پاک شد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدارو شکر   

خیلی مواظبش باشید 

من وکیلم فردا یه  پرونده  بیماری که تو کمپ خودکشی کرده دارم ، چون خودم  یکی از نزدیکان دچار بوده و به چشم  دیدم ،این پرونده رو  که مطالعه کردم کلا حالم بد شد 

.

تبریک فقط رفتن کنگره؟از مراحل ترکش میشه برام بگی دوستم؟

کلاسا ۳ روز در هفته بود ، کلا راهنما داشتن که باهاشون صحبت کنن و نقش همون مشاوره رو داشتن جمعه ها پارک ورزش میرفتن و اینکه باید به اندازه یه کتاب قطور از حرفای مهندس دژاکام CD بنویسن ، بالای من دو تا دفتر ۱۰۰ برگ از CD متن نوشت تا ملکه ذهنش بشه ، اینا واجبه برای تموم شدن دوره 

خدا پدر اسی رو نگه داره باز درود به شرفش برا خانوادش کم نذاشت 

یه هفته پیش تو محله مون یه پدر و مادری جوون ۲۰ سالشون رو با زور و کتک فرستادن کمپ 

میگم کتک یعنی کتک هااا خونی مالی سر تا پاش خون بود . باباش با پاره سنگ میزد تو سرش و بهش میگفت واسه خودت میگم 😔🥺

کلاسا ۳ روز در هفته بود ، کلا راهنما داشتن که باهاشون صحبت کنن و نقش همون مشاوره رو داشتن جمعه ها پا ...

تمومی نداره چند وقت یه بار همه ی اینا رو باید مرور کنن 

اونو کسی بهت میگه که ده ساله داره با یکی زندگی میکنه که ۱۶ سال پاکه . تشویقش کنید مرتب برن جلسات بودن کسایی که با پاکی بالا لغزش کردن