2777
2789
عنوان

تو شکم ماهی مروارید دیدم 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 63173 بازدید | 496 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توی عکس ترنسپرنت به نظر می رسه- اگر این طوره مروارید نیست.

-ترگل

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**

اگه واقعا مروارید باشه آره قیمت بالایی داره.

ولی اکثرا نیستن.سنگ های دریایی شبیه به مروارید اند.

۸۰۰۰ گونه‌صدف داریم که سنگ تولید میکنند اما فقط ۲۰ گونه سنگ‌ مروارید واقعی دارند

عکس ماهی هم بزار😆

عکس دریایی که ماهی رو ازش گرفتین اونوهم بزار😂

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷

ماهیش چی بود بگو ما هم بریم بگیرم .من تو شکمم ماهیهایی که میگیرم فقط پی پی  با رودست😕

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

تا حالا مروارید دیدی استارتر که به این میگی مروارید

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2801