2777
2789
عنوان

ایا مادری که بخواد با دوتا بچه طلاق بگیره مادر بدیه؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 6628 بازدید | 177 پست

بهتره اول با مشاور صحبت کنی 

طلاق همیشه اخرین راهه و دلیلی بر بد بودن مادر نیست 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

چی بگم والله .خودت باید سبک سنگین کنی. اگه مشکلش خیلی جدی نیست با درایت و عشق و محبت درست کن .خراب کردن راحته ولی بعدش عذاب وجدان میاره .این وسط دوتا زندگی دیگه هم هست که تا عمر دارن تحت تاثیرش قرار میگیرن

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اون راضی نیست 

کی از من میتونه براش بهتر باشه تا بتونه اذیتش کنه 

که خودش نبره بیرون نذاره من خودمم برم ومنوبچه هام صبح تاشب تو خونه افسرده شیم

کی از من بهتر که فحش بخوره وچیزی نگه 

کی ازمن بهتر میتونه تحقیراشوتحمل کنه 

کی بهتر ازمن گوش به فرمانش باشه

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
افرین به تو که تلخ و شیرین رو با هم زندگی مینی.خدا برات زندگیتو نگه داره که الحق با خدایی.

خواهش میکنم مرسی عزیز،،،،بایدبمنیم باهمچین زندگی جنگ کنیم بسازیم طلاق به این آسونیم نیس والا،،،،

بنظرم اول مشاوره برید طلاق بزار برا آخرین مرحله هم بچه هات کوچیکند هم اینکه تو اکثر زندگیا از این مشکلات هست ولی اول شوهرت باید همکاری کنه و خودشو اصلاح کنه ایشاله که درست میشه

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
نه اون راضی نیست  کی از من میتونه براش بهتر باشه تا بتونه اذیتش کنه  که خودش نبره بیرون ...

ببخشيد ميكم كاش اينها حل ميشد بعد بچه دار مي شدين

گناه دارن اون طفل معصوم ها

شما هم نبايد اجازه مي دادي از اولت بهت زور بگه

بايد حلوش محكم وايميسادي

وبا سياست و نرمش جلوي زورگويي رازمي كرفتي

هميشه دو طرف مقصرن تو دعواي زن و شوهر

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود

عزیزم به نظر من بچه هات گناه دارن اون اگه شوهر خوبی واسه تو نیست نمیتونه واسه بچه هاتونم پدر خوبی باشه این وسط بچه ها تباه میشن حالا اگه بچه ها رو به خودت میداد یه چیزی

ببخشيد ميكم كاش اينها حل ميشد بعد بچه دار مي شدين گناه دارن اون طفل معصوم ها شما هم نبايد اجازه مي ...

درست میفرمایید 😔😔

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
2801