2777
2789
عنوان

ایا مادری که بخواد با دوتا بچه طلاق بگیره مادر بدیه؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 6628 بازدید | 177 پست
چون به یه تنفر از زندگیم رسیدم که حتی بچه هاممم نمیتونن مانع از فکرکردن به طلاق شم😢

احتمالا تحت فشاری میخوای از زیر بار تمام مسئولیتات شونه خالی کنی بخاطر همین اینجوری شدی

و خدایی که به شدت کافیست ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احساس میکنم اصلن بودنبود شوهرم برام فرق نداره برا بچه هاممم همینطور 

اون سرش تو لاک خودشه صبح میره شب میاد روزای تعطیلم حتی وقت نمیداره برا ما 

بودونبودش هیچه

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
گلم توچرامیخوای طلاق بگیری همه ی زندگیادعواهس بخاطراونم نبایدزندگیتوخراب کنی که ،،،،،،،حالامهم اینه ...

سر بددلیاش بددهنیاش وقت نذاشتناش محبت نکردناش ....

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
احتمالا تحت فشاری میخوای از زیر بار تمام مسئولیتات شونه خالی کنی بخاطر همین اینجوری شدی

من از خدامه بچه هام تموم مسئولیتش با من باشه فقط اون نباشه

گلم توچرامیخوای طلاق بگیری همه ی زندگیادعواهس بخاطراونم نبایدزندگیتوخراب کنی که ،،،،،،،حالامهم اینه ...

افرین به تو که تلخ و شیرین رو با هم زندگی مینی.خدا برات زندگیتو نگه داره که الحق با خدایی.

بچه هام 2و4ساله ن 

نه میگه بابد حصانت بچه هارو بمن بدی ولی میدونم نمیتونه نگه داره

2801