2777
2789

یک خواهشی دارم. لطفا وقتی به قصد خرید وارد مغازه میشیم هی دنبال سرمون نیاید یک سری تون که هیچی هم نمیگید انگار دزد تعقیب میکنین. آدم حسابی معذب میشه. من خودم گاهی به قصد خرید چیز خاصی نمیرم مغازه. میرم داخل و هر چی که به نظرم قشنگ اومد برمیدارم و به همین خاطر یک دور کامل نگاه میکنم اجناس. حالا هی اون فروشنده هی دنبال سر آدم میاد . البته من که تحملم نمیشه دو مرتبه برمی‌گردم نگاه میکنم اگه از خودش نفهمید طرف مغازه رو ترک میکنم. دیشب رفتم تو فروشگاهی که همیشه میرفتم و کلی سود رسوندم یک تنه به مغازه دار🥰😁 هیچی دیگه قبلا هم سه تا شاگرد داشت که مودب بودن و آدم راهنمایی هم میکردن ولی این دفعه یک دختر بود و مدام دنبالم میومد منم تصمیم گرفتم دیگه نرم اون مغازه . خلاصه که اگه برای هرچی میاین دنبالمون نباید ضرر می‌کنید ها. خودتون میدونین شاید لج کنین الان بگین خیلیا هستن ازمون میخرن اما خیلیام هستن که نمیخرن بعله 

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘

من دستم پلاستیک هم معمولا دیگه جوری نگاه میکنن به پلاستیکم چندین بار پیش اومده خودم خواستم پلاستیک رو‌نشون بدم که فکرنکنن چیزی برداشتم😆

🧘لطفا منو ریپلای نکنین اگر مخالف نظرم هستید ، نظرتونو برای خودتون نگهدارید ، نظر مخالفتون اینقد 🤏 ارزش نداره برام ولی بعضی وقتا که بیکارم جواب میدم ، اگر جواب ندادم بدونین مثل شما بیکار نیستم سرم تو اینو اون باشه😎   اونایی که موافق نظراتم هستید و استارتر تاپیکی که توش نظر گذاشتم ریپلای کنین ولاغیر بوس بهتون🤗                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

اره خیلی رو اعصابن

من سر همین همیشه از فروشگاهای بزرگ که هزارتا فروشنده ندارن و راحت میتونی خودت انتخاب کنی

و انلاین خرید میکنم

دانشجوی کنکوری "😑" متاهلم "💞" درخواست دوستی نمیپذیرم "🧑‍🦯🕳" دوست داشتن تورا چگونه توصیف کنم؟ جز اینکه بگویم بی تو مرا نیست (A) ! "♥️" هرکی داره با غمی میجنگه که ما ازش بی خبریم؛ باهم مهربون تر باشیم "💜" فعلا میسازم؛ چه میشود کرد؟ مگر میشود دنیا را پاره کرد و از تویش خوشبختی در آورد؟ همین است که هست "💙" اگر کسیو فرشته دیدی، بدون تو بالش بودی "💚"

من دستم پلاستیک هم معمولا دیگه جوری نگاه میکنن به پلاستیکم چندین بار پیش اومده خودم خواستم پلاستیک ر ...

اینم هست😁 آدم معذب میشه . حالا خوبه دوربینم دارن و مانیتورم پیش روی مغازه دار

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘
2804
من بهشون حق میدمدزد خیلی زیاد شده

مثلا من رفته بودم لباس مجلسیارو ببینم

لباس مجلسی به اون بزرگی و سنگینی من کجام میتونستم قایم کنم ببرمش

دنبالم میومد هیچیم نمیگفت😐بد هم نگاه میکرد تازه😐

دانشجوی کنکوری "😑" متاهلم "💞" درخواست دوستی نمیپذیرم "🧑‍🦯🕳" دوست داشتن تورا چگونه توصیف کنم؟ جز اینکه بگویم بی تو مرا نیست (A) ! "♥️" هرکی داره با غمی میجنگه که ما ازش بی خبریم؛ باهم مهربون تر باشیم "💜" فعلا میسازم؛ چه میشود کرد؟ مگر میشود دنیا را پاره کرد و از تویش خوشبختی در آورد؟ همین است که هست "💙" اگر کسیو فرشته دیدی، بدون تو بالش بودی "💚"

اره خیلی رو اعصابنمن سر همین همیشه از فروشگاهای بزرگ که هزارتا فروشنده ندارن و راحت میتونی خودت انتخ ...

اینم مغازش نسبتا بزرگ ولی نمی‌دونم چرا اینجوری کردن. البته دو سه تام هایپر پوشاک هست اونا واقعا دیگه کسی دنبالت نمیاد تصمیم گرفتم برم اونجاها

مثلا من رفته بودم لباس مجلسیارو ببینملباس مجلسی به اون بزرگی و سنگینی من کجام میتونستم قایم کنم ببرم ...

والااااا

2805

منم خیلی بدم میاد. و ترجیحم اینه زودتر ازونجا فرار کنم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را
دستور صاحب مغازست اونام مجبورن

امیدوارم صاحب مغازه هام ببینن تاپیک یا به گوش شون برسه که مردم بدشون میاد از این حرکت . من اگه جای دیگه ببینم به روشون میارم 

2801