2777
2789

تاپیک بحث سال پیش زن داداشم با همسرم رو هم میزارم.. بعد اون قضیه کم همو دیدیم و همسرم رو کلا یکی دو بار دیدن و من هم یه بار کل خانوادم رو دعوت کردم شام ک همسرم بنده خدا هیچی نگفت و محترمانه هم برخورد کرد ولی الانم زن داداشم واسه آخر هفته مادرم اینا و اون داداشم رو دعوت کرده ولی ما رو کامل دعوت نکرده و یعنی البته ب مامانم گفته ک من تنها با بچم برم چون روحیات همسر من جوریه بهشون برخورده و نمیخان باهاش رفت و امد کنند..یعنی سر بسته گفته.. البته نمیدونم داداشم هم خبر داره یا نه و اینم بگم ک همسر منم گفت عیب نداره تو و پسرمون برو و من نمیام تا مزاحم جمع خانوادگیتون نشم ولی خودم دلم نیست برم و موندم چ کنم؟ چون زن داداشم دوست خودم بود و گرفتار شدم بقرآن.. البته لجبازی های خواهرمم زیاده‌.. گیر کردم شدید.. بنظرتون برم یا نه؟ دلم برای همسرمم میسوزه.. بنده خدا خجالتی و آرومه.. الانم بخاطر کارش چند جای بدنش آسیب دیده و حال جسمی مساعدی هم نداره و درگیر دکتر و بیمارستان ایناست و میگه اونا مراعات حال منو کردن و تو برو خونه داداشت و عیب نداره هرچی میگن ولی خودم موندم چ کنم..

زن داداش کوچیکه من که دوست خودمم بود و با برادر کوچیکم ازدواج کرد خیلی روشنفکره البته ب گفته خودش.. کلا شوهرم نسبت به خواهرم و زن داداشام سرد هستش و در حد سلام و احوالپرسی و تمام ک این باعث دلخوری شده بود و ب مادرم گلایه میکردن ک شوهر من بی احترامی میکنه ولی شوهرم با زن داداش خودشم همینه و بگذریم.. ی مدت مشکلات اعتقادی و بحث حجاب با شوهرم داشتم ک تو تاپیک های قبل گفتم وضعیتمون رو.. داستان از این قراره ک پنج شنبه خونه بابام بودیم برای شام ک شوهر منم بعد از سرکار دم شام رسید خونه بابام اینا و مستقیم رفت تو اتاق نماز بخونه البته اینم بگم ما خودمون کلا اهل نماز اینا نیستیم و منم گاهی میخونم و گاهی نه ک البته شوهرم اوایل تذکر محبت آمیز میداد ک الان کوتاه اومده.. خلاصه زن داداش کوچیکم ک دوست خودمم بوده گفت چرا شوهرت نماز میخونه من میتونم قانعش کنم کارش بیهوده است ک گفتم بیخیال شو بزار سرش ب کارش گرم باشه.. داداش کوچیکم هم دم مغازه اش بود ولی داداش بزرگتم و زن و بچش هم اومده بودن.. یهو بعد اینکه نماز شوهرم تموم شد و اومد تو پذیرایی .. زن داداشم بهش گفت آقا.... اسم شوهرم منظورمه.. میشه دلیل نماز خوندنتون رو بدونم؟ اگه بتونی قانعم کنی ممنون میشم.. شوهرم قفل کرده بود و کلا آدم ساکت و آرومیه و دنبال جنجال و حاشیه نیست.. شوهرم هم گفت دلیلش خداست و آرامشی ک بهم میده.. ک زن داداشم گفت جزئیات بیشتر بگید.. حالا پدر و مادرم هم موندن چیکار کنند و از اون طرف چون خواهرم و اون یکی زن داداشم هم از شوهرم خوششون نمیاد دارن کیف میکنند.. زن داداشم گفت قانع نشدم ک شوهر منم گفت من نمیتونم کسی رو قانع کنم و خیلی تلاش کنم خودم رو قانع کنم برام بسه.. اینم بگم زن داداشای من با اینکه میدونند شوهرم مذهبیه ولی کلا ناجور جلوش میگردند ولی شوهرم کلا یکبارم ب من هم چیزی نگفته و اعتراضی نکرده و کلا سرش تو لاک خودشه و کاری با کسی نداره و دخالت نمی کنه ک این اخلاقش رو خیلی دوست دارم.. خلاصه زن داداشم ول کن نبود و برادرم هم نبود چیزی بهش بگه و گفت ک حس میکنه نماز نوعی تقلیده و با خودت حرف زدنه و دلیل موجهی نداره و همش زن داداشم همینجوری حرف میزد ولی شوهرم دیگه جواب نمیداد و بحث نمیکرد و فقط ی کلام آخرش شوهرم گفت شما درست میگی و منم عالم نیستم باهاتون بحث و مجادله کنم و موسی ب دین خود و عیسی ب دین خود.. کل دنیا بهم بگه بازم من نماز میخونم و کاری ب دیگران ندارم.. دیگه بابام دید زن داداشم ول کن نیست یهو یه کوچولو ناراحت شد و گفت شما نماز نخون و آزاد باش ولی احترامات باید حفظ بشه.. شب رفتیم خونه ب زن داداشام پیام دادم گفتم ی کم زیاده روی کردی و با شوهرم بحث نکن ک زن داداشم گفت خدا صبرت بده با این شوهرت.. انعطاف نداره کلا.. منم گفتم بیخیال ول کن ..بحث نکن.. شوهرم کلا هیچی نگفت چون پشت کسی حرف نمیزنه ولی حس کردم ی کم آزرده خاطر شده.. الانم نمیدونم رابطمونو کم کنم باهاشون یا نه؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

اگه بری غرور شوهرت میشکنه بنظرم اصلا نرو خانوادت انقدر برای شوهرت ارزش قائل نیستن اونو هم دعوت کنن؟؟بمون خونه ی خودت 

یه دختر ۲۰ساله ام اهل شمال کشور 😍😍متاهلم 💍❤️و متعهد به مردی که الان تمام داراییه منه مردونه پام وایستاد منم زنونه پاش وایمیستم✋️🥲❤من خانوم‌ِ یه آقای تخسِ چشم و ابرو مشکی با موهای فرفری ام😍😍🥲عاشق بچهام ولی خودم هنوز مادر نشدم 🥲🥲عاشق غذا خوردنم ولی فعلا رژیمم😁😁۱۸کیلو کم‌کردم و هنوزم کلی مونده تا هدفم 😌💪عاشق کتاب خوندن و رمان هام 🤭راستی کاربری چهارممه عضو جدید نیستم😬

انگار بری شوهرتو سبک کردی...

لطفا یه صلوات بفرستید برای حاجت رواییم 😭 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2805

زنداداشت باید شوهزتو بخاطر تو دوست داشته باشه و احترام بزاره نرو به هیچ وجه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2801