2777
2789

اخه من گفتم دختر خوبیه 

بعد دیدم زوم کرد روم ک چرا دعواش نمیکنی 

چرا بش نمیگی زود باشه 

اخه منم اونجا یه نیروی سادم 

خودش بیاد سرش زور شه چرا بمن میگه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
افرین به مرامو معرفتت معلومه اون دختر آدم بی دهن زبونیه احتمالا جات باشم بهش میگم که از حقش دفاع کنه

نه من بی دفاع و مظلومم 

اتفاقا اون دختره سر زبون دار تره 

ولی خب تازه وارده نمیشه ناامیدش کرد

نه من بی دفاع و مظلومم اتفاقا اون دختره سر زبون دار تره ولی خب تازه وارده نمیشه ناامیدش کرد

الان تاپیک قبلیتونو خوندم متاسفانه تو جامعه مخصوصا جامعه ای که ما هستیم تو همچین شرایط اقتصادی که پول در اوردن دشواره همه دنبال اینن که حق بقیه رو بخورن دنبال اینن نیرو های یه شرکت کمتر بشه که اضافه کاری گیرشون بیاد یا اگه اضافه کاری هست اضافه کاری بیشتری گیرشون بیاد حقوقشون بیشتر شه وقتی نیروهای یه شرکت کمتر باشه کارفرما به بقیه نیرو ها توجه بیشتری میکنه چون اگه اونا نباشن شرکت تعطیل میشه اما وقتی نیرو زیاد هست ارزش بقیه نیرو ها هم میاد پایین.شما هم سعی کنید با اونایی که چپ چپ نگاه میکنن رو و یا کارفرمایی که زیاد داد میزنه جوری نباشید که طرف فکر کنه نوچشی چون این واسه بعدتون بده کارفرما همیشه حرف آدمای که میدونه رودروایسی ندارن باشو به پایین میبره نه کسی که خجالتیه مثلا کسی که خجالت و بی زبون باشه زمانی که میره از کارفرما مرخصی میخاد کارفرما قبول نمیکنه اما کارگری که بلده از حق خودش دفاع کنه و رو در واس نیست کارفرما قبول میکنه حرفشو و زیادم بهش دستور نمیده

الان تاپیک قبلیتونو خوندم متاسفانه تو جامعه مخصوصا جامعه ای که ما هستیم تو همچین شرایط اقتصادی که پو ...

دقیقا موافقم باهاتون 

من دلم میخاد این ادمم نون بخوره ، پیشرفت کنه جای منو پر نکرده، حاضرم با جون و دلم کارو بش یاد بدم 

اما چرا میاد میگه چرا بش نمیگی زود باشه 

اخرم خودم پاسوز شدم و کارفرما با خودم قهر کرد 

اخه من اگع با نیروی جدیدم بد رفتاری کنم بقیه نیروهای قدیمی فک میکنن من میترسم جامو پر کنه یا میخام بندازمش بیرون از این رو اوناهم باهام دشمن میشن ک اره دیدی با فلانی چقدر بی رفتاره که از فردا دیگه نیاد 

2804
دقیقا موافقم باهاتون من دلم میخاد این ادمم نون بخوره ، پیشرفت کنه جای منو پر نکرده، حاضرم با جون و د ...

میفهممت آبجی ولی تعداد اندکی هستن مثل شما این انسانیت رو دارن اکثرا فقط به فکر خودشونن.

شما به کارفرمات بگو منم مثل بقیه یه کارگر ساده ام وظیفه داد زدن و تذکر دادن به بقیه وظیفه من نیست

میفهممت آبجی ولی تعداد اندکی هستن مثل شما این انسانیت رو دارن اکثرا فقط به فکر خودشونن.شما به کارفرم ...

نیروها باهم خوب شدن 

ولی کارفرما باهام قهر مرد وقتی بش گفتم من نمیگم🥲

شما میدونید چرا؟

نیروها باهم خوب شدن ولی کارفرما باهام قهر مرد وقتی بش گفتم من نمیگم🥲شما میدونید چرا؟

خب خدایه شکر.

کارفرما چون اون دخترو اورده ممکنه آشنایی دوری باش داشته باشه یا شایدم سر هر جریانی که تو نمیدونی رو در واس اون دختر باشه برای همین خواسته بندازه گردن شما

2805

عجب،افرین ب انسانیتت،

من قبلا جایی کار میکردم بس شاگرد قبلی اذیتم کرد و تحقیرم کرد ،کلا از اون کار اومدم بیرون .

و حلالش نمیکنم‌‌.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...