2777
2789

پاره شدممممم

من الان باید میخوابیدم تا ده ظهر بعد بلند میشدم برا شوشویی زرشت پلو با مرغ میزاشتمممم

ظرف مزه رو برای بعد از ظهر پر میکردمممم

عود روشن میکردم و منتظر شوشویی میموندمممممم

نه اینکههه تا ظهر وایسم با یه مشت احمقققق بحث کنمممم

که بخدااااا سیستم ک@ثافت ایرانننن قطعهههه دست من نیییییس صداتو نبر بالاااا چاقالللل

من گفتم🤔🤨

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها نیست پس حد خودمونو بدونیم🩵 آدم ها مثل کتاب اند! از روی بعضیا باید مشق نوشت، بعضی هارا باید چند بار خواند تا مطالبشان را درک کرد! ولی بعضی هارا باید نخوانده کنار گذاشت. اگر همه جا تاریک بود دوباره بنگر! شاید نور خودت باشی✨ 🩵intp🩵

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

خود کرده را تدبیر نیس 

🤣

یکم صبوری کن درست میشه 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... ! رویاهای خودتان را بسازید درغیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رویاهایش به کارخواهدگرفت-
2804

خب خانه داری هم شغله منتها حقوقی نداره.زنان برای حق شغل نجنگیدن برای این جنگیدن که بابت کاری که می‌کنن حقوق دریافت کنن وگرنه فکر می‌کنی اینهمه قرن زنا نهایت کارشون بچه دار شدن بوده.

حست عادیه وقتی میری تو کار بیرون باید اعصاب فولادی داشته باشی تازه اونجاس که میفهمی چقدر آدم بی شعور تو جامعه داریم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2805

بس نیس تو با آدم بزرگا سر و کله میزنی ؟ 

من با یه هوار بچه کوچولو که هی از گردنم آویزون میشن و ماچم میکنن طرفم .

انگار نامزدشونم هی میگن قهر کردیم منم باید ناز بکشم 

خو به دررررررک قهری

ازین خبرا نیس گلم.من پونزده سال شاغل بودم شیش صبح بیدار شدم تا شب سرکار بودم سخته قبول.

ولی خانه داری هم بهشت نیس من دیشب تا سه نصف شب نی نی رو پام تکون دادم خوابیده منم تا کیف مدرسه و تغذیه همسر و پسرمو درست کنم شده چهار.چهار خوابیدم و نیم ساعت بعد با گریه ی دخترم بیدار شدم تب داشت.تبش رو اوردم پایین ۶ خوابید و خوابیدم و یک ساعت بعد یعنی هفت بیدار شدم پسرمو راهی مدرسه کردم که دخترم فهمید داداشش رفته مدرسه کلی گریه کردددد و مجبور شدم ببرمش با ماشین بچرخونم و لپ لپ بخرم تا بغضش نترکه الان برگشتیم خونه صبونشو دادم و ناهار ظهر پسرمو بار گذاشتم اگه خدا بخواد بخوابیم دوساعت چون دارم میمیرممممممم

اینم اضافه کنم باید سبک بخوابم چون منتظر پستچی هستم🥴

2801