2777
2789
عنوان

من نمیفهمم کی گفت زن باید مستقل باشهههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 157 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

استعفا بده ، کاری ک من کردم و راضی ام.کارم هرروز هشت ساعت بود واقعا داغون شدم

الان روز درمیون دو ساعت میرم درمانگاه مریض ویزیت میمنم و مبام

یا برو کاری ک دوست داری و بهش علاقه داری.

من شاغل بودم ازدواج کردم شغلمو بوسیدم گذاشتم کنار والاااا مگه چند نفرم چقدر جون دارم کار خونه بیرون خودم چی؟؟؟ یه زن چقدر مگه میتونه؟ عصر کارای خونه با همون خستگی صبحم سرکار؟ کی به خودم برسم کی قر بدم؟ 😁الان بخدا راحتم اصصصصلا پشیمون نیستم شوهرمم هرماه پول به حسابم میریزه یه کارت دیگه هم دست منه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2803
واقعاً کسی نگفته. این یک خواسته و تصمیم شخصیه.چون خودت نمی خواهی مستقل باشی بقیه زن ها هم به خواسته ...

من نگفتم بقیه مستقل نباشن

میگم وقتی یکی هم نمیخواد مستقل باشه بقیه مسخرع نمیکنن

جدی برو توی جامعه

اگه بگی فقط دیپلم دارم و ازدواج کردم تحقیرت میکنن

انگار مد شده حتممممما دانشگاه بری حتماااا کار کنیییی

2804

والا مامان من میگه ک حاضرم بیرون کار کنم

کار خونه نکنم

الانم پرستاره میاد خونه کار نمیکنه میگه بدم میاد

اگه حتی از "بیچارگی " بمیرم! از فکر های "ذهنم" اذیت هستم! مثل خار به روح صدمه میزنه! "درد دارم" هر کاری کردم تموم نمیشه! نقطه انتهایی قلبم عشق بجا اوردی! مثل خار صدمه میزنه! هیچوقت نمیخوام برگردی! "ازت خیلی میترسم" با این حالی که هستم دستتو از" قلبم" بکش بیرون..! فکر میکنم اگر یک روز احتمال بشه "هیچ فکری ندارم" " درد دارم" تموم نمیشه.. goksel_aciyor
من شاغل بودم ازدواج کردم شغلمو بوسیدم گذاشتم کنار والاااا مگه چند نفرم چقدر جون دارم کار خونه بیرون ...

من علاوه بر شغل اصلیم یسری کارای دیگه هم انجام می‌دادم هنر منظورمه الان وقت بیکاریم انجام میدم...نقاشی میکشم گلسازی کلی هنر که اصلا یادم نیست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2805
تورکم نه ، شوربختانه دبیر زبانم صبحا با دختر دبیرستانیای سلیطه طرفم عصرا با بند انگشتیای سلیطه ترررر ...

ای جانم عزیزم امیدوارم همیشه موفق باشی❤

اخه ماکورداهم میگیم بس نیست واسه همین گفتم😅

دقیقا. خوب استعفا بده. . اگه به پولش احتیاجی نداری خوب نرو.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را
2801