2777
2789

مدام یک موردی از گذشته با جزییات کامل یادم میاد

میشینم خیلی عمیق غصه میخورم قبلم از درد میخواد وایسته

الانم در گیرم تو تایپیک قبلم گفتم

دلم میخواد بمیرم

زندگی برام جهنمه

نمیتونم به مادرم یا شوهرم و بقیه بگم از دستم خسته میشن

مجبورم تنهایی تحمل کنم  ولی دلم دیگه طاقت نداره

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

منم همین حالم انقد غصه خوردم دست چپم نمیگیره گوشی بردارم حتی

شما مشکلتون چیه

وسواس فکری دارین  درچه زمینه ای؟ البته اگه دوس داشتی بگو

من حرف مردم خیییلی برام مهمه و مدام حرف ها تو گذشتا یادم میاد و مقایسه شدید دارم در حد ناامید شدن از خودم و زندگیم

2803
منم اینجوریمتو ذهنم مرور میکنم شدیداً عصبی میشم غصه میخورمتو ذهنم کلا درگیرم

اشکال نداره بپرسم در چه زمینه ای فکر میکتین

البته اگه دوس داشتی جواب بده

من وسواس شدید داشتم البته تو نجس پاکی ولی ازشدت گاهی مستاصل میشدم فقط شروع کردم به ذکر بسم‌الله الرحمن الرحیم و ثوابش تقدیم به ارواح بدوارث‌و بی وا ث فقط روزی یکبار بخونید هم بسه به نیست شفای وسواستون بعد نعحزشو ببینید من تقریبا خوب شدم ولی طول کشید چون هفته ای فقط یکبار میگفتم حالا شماروزی یکبار بگید بهتره

2804
من وسواس شدید داشتم البته تو نجس پاکی ولی ازشدت گاهی مستاصل میشدم فقط شروع کردم به ذکر بسم‌الله الرح ...

فقط بسم الله الرحمن الرحیم بگم 

تعدادش مهم نیست

اشکال نداره بپرسم در چه زمینه ای فکر میکتینالبته اگه دوس داشتی جواب بده

کلا در رابطه با کسانی ک اذیتم کردن 

خیلی فکر میکنم

مثلاً ب زخم زبون یا رفتاری که یکی ۸ سال قبل باهام کرده فکر میکنم میگم چرا جوابشو ندادم چرا این حرفو زد

تو ذهنم بعد ۸ سال جوابشو میدم تازه

یکی هم ک حسرت روزهای گذشته رو خیلی میخورم

می‌شینم مثلاً ب سال قبل ۹۶ فکر میکنم از شدت غصه میخام دق کنم میگم کاش تو اون روزا بودم میرم فیلم و آهنگایی ک اونموقع دیدم و گوش دادم رو  دانلود میکنم بیشتر اشکم درمیاد

خودمو آزار میدم💔

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
تاپیک قبلیتو خوندم بنظرم مشکلی تو زندگیت نداری که گیر دادی به اون موضوع مسخره

میدونی هر دفعه یه چیز خیلی برام مهم میشه

هزارتا مشکل دارم

هر دفعه یکی یادم میاد فردا یکی دیگه

2805

من وسواس فکری و فوبیا نسبت ب بیماری و مرگ هم دارم

خیلییی وحشتناکه

هر علائمی رو ب بدترین بیماری ها ربط میدم

همیشه نگرانم ک یا خودم بمیرم یا خدای نکرده اطرافیانم

حتی از خوابی ک شب ببینم میترسم از تعبیرش

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

یه بار یکی از اقوام یه بچه از بهزیستی سرپرستی گرفته بود، بهش تبریک گفتم و خیلی خوشحال بودم از ته قلبم بعد کمی باهم حرف زدیم گفتم خیلی کار خوبی کردین و فلان چرا زودتر نیاوردی و سوال کردم پدر و مادر بچه هستن یا نه، اونم ناراحت نشد ولی من شاید ماه ها ناراحت بددم چرا این حرفو  زدم، نباید میگغتم به قدری استرس و حالم بد که نگم برات، حتی بعد یه مدت دیدمشون انقد رفتارشون بامن خوب بود ولی من همچنان فکر میکنم و ناراحتم

میدونی هر دفعه یه چیز خیلی برام مهم میشههزارتا مشکل دارمهر دفعه یکی یادم میاد فردا یکی دیگه

همین کارو بمن روز و تعدادمشخص نکن حتی نیت نکن هرروز لزوما بخونی ممکنه یه روز یادت بره ولی مداومت کن من طولانی شد شاید بیشتر از یکی دوسال اما به مرور بهتر شدم هنوز کامل خوب نشدم ولی خیلی بهتر شدم  

2801