2777
2789
عنوان

چقدر بعضی از کاربرهای اینجا سیاه دلن و زود قضاوت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 42 پست
عمه ام اومد صحبت کرد اینا از اون موقع خیلی کمتر میرن و میان ولی دیروز عروسش میگفت میخوام جشن تعیین ج ...

😐میگفتی خوبه منم پشت صحنه هاتو میذارم ببینم پیج کی زودتر میره بالا

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه همسر پدرت آدم معقول و همینطور خوش‌جنسیه، با خود ایشون حتما حرف بزن و بگو این مشکلاتتو. واق ...

آخه مشکل همون همسر پدرمه 

اصلا مم فکر میکنم این کارها واسه عاصی کردن منه 

وگرنه کدوم عروسی اینقدر خونه مادرشوهرش میره؟

جالب اینجاست اون خانم اومده میگه مگه ا از جیب تو میخورن؟ از جیب من نمیخورن ولی حضور هر روزشون آزار دهنده هست برا من

عزیزم تو پیششون راحت لباس بپوش اونا نفهمیم و بی شعوورن تو رعایت نکن وقتی تخته مغزشون کمه و اینکه خیلی بیخود و بیجا میکنن که تو آشپزخونه میرن و از یخچال خوردنی برمیدارن مگه صاحبخونه شما نیستی گلم ؟؟ عزیزم این چه وصلتی بود 

پدرت بهشون چیزی نمیگه ؟؟ عجب زمونه ای شده من با بیست و چهار سال سنم در یخچال خونه خودمونو باز نمیکنم ...

❤️روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت❤️
2803
آخه مشکل همون همسر پدرمه اصلا مم فکر میکنم این کارها واسه عاصی کردن منه وگرنه کدوم عروسی اینقدر خونه ...

میخاسی بگی ن پس از جیب تو میخورن،مگ شاغله زن بابات؟

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

ایشون زن برادرته تو عقدنیستن دیگه ! کار ش اشتباست تو عقد یا ازدواج طرفم هی دعوت کنه وقتی میدونه اوضاع اون خونه چه جوریه یا حتی ندونه ..زیاد رفتن خونه خانواده شوهر اشتباه محضه آحر سوتفاهما پیش میاد عوا قهر ..میگن نه به اون اومدنش نه به سال به سال اومدنش باید عروس خانوما بدونن که زیاد رفتن خونه مادرشوهر بجز اینا هیچی نیست ..فقط دخالت تو کارتون میشه بدون اجازه اون مجبورین آب نخورین همه چی با اجازه حتی خوبن باشن باز باعث سو تفاهم میشه ...خصوصا پسرو دختر مجردم تو خونه مادرشوهراتون باشه ..خودتون درک کنین اگه زن برادرتون ۲۴ ساعت اونجا بود اعصابتون بهم میریخت

آخه مشکل همون همسر پدرمه اصلا مم فکر میکنم این کارها واسه عاصی کردن منه وگرنه کدوم عروسی اینقدر خونه ...

چه پرروئن بزن دهنشو آسفالت کن من جات بودم پرتشون میکردم و بهونه میاوردم عوضیییاااا 

عمه ام اومد صحبت کرد اینا از اون موقع خیلی کمتر میرن و میان ولی دیروز عروسش میگفت میخوام جشن تعیین ج ...

به نظرم کوتاه نیا و اصلا از قضیه ساده نگذر..... با تجربه بشه اجازه نمیده هیچ کسی بدون اجازه اون از تو خونه رد بشه. حتما همه حرفهاشون  را به عمه یا پدرت برسون. از اونهایی هست که مثل چسب میچسبن و هیچ چیزی بهشون بر نمیخوره. اگر مادر خوندت خوبه سعی کن خودت را تو دلش جا کنی 

2804

چرا پدرت چیزی نمیگن؟ چرا میذارن یه مرد غریبه دائم اونجا باشه؟ خب بیاد به مادرش سر بزنه، ولی دیگه انقدر؟

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

عزیزم خودتو ناراحت نکن همه روقضاوت میکنن اینجا ..اینجادهم پره خانمهای حسود و...منم تاپیک میزنم ی عده میریزن سرم بد وبیراه و سرزنش  قضاوت کور کورانه حالا جالبه  موضوع تاپیکای خودشونو میبینم کاملا معلومه خودشون چقد عقده ای و بیمارن 

در نبودت به کسی باج ندادم هرگز /کاروان نیست که دل هرکه به جایت آید❤
عزیزم تو پیششون راحت لباس بپوش اونا نفهمیم و بی شعوورن تو رعایت نکن وقتی تخته مغزشون کمه و اینکه خیل ...

اتفاقا همون موقع پدرم اونجا بود و دید 

بهش گفت شما بهتره بشینید فلانی بره تو آشپزخونه بالخره فلانی صاحب خونس و شما مهمان ما 

اونم گفت نه و فلان 

پدرم جدی تو چشمش نگاه کرد گفت لطفا بشینید 

با لب و لوچه آویزون رفت نشست

به نظرم کوتاه نیا و اصلا از قضیه ساده نگذر..... با تجربه بشه اجازه نمیده هیچ کسی بدون اجازه اون از ت ...

مشکل همون زن بابای بی همه چیز منه ک همه زندکی پدر منو داره میکنه تو جیب پسر مفت خورش

2805
اتفاقا همون موقع پدرم اونجا بود و دید بهش گفت شما بهتره بشینید فلانی بره تو آشپزخونه بالخره فلانی صا ...

عجب پر رویی بوده. از شما زیادی نجابت دیده. باهاشون محکم برخورد کن. به نظرم از مشاور کمک بگیر و سنجیده جلو برو

عزیزم خودتو ناراحت نکن همه روقضاوت میکنن اینجا ..اینجادهم پره خانمهای حسود و...منم تاپیک میزنم ی عده ...

دقیقا مشخصه خودشون حال و روز خوبی ندارن با بالا آوردن حال بد خودشون رو دیگران میخوان حال خودشون خوب بشه

2801