2777
2789
عنوان

چقدر بعضی از کاربرهای اینجا سیاه دلن و زود قضاوت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 6312 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم با پدرت یه روزی که کسی نیست حرف بزن .از شرایط و ناراحتیت بگو ...بگو اگ اسایش و راحتی اونا از م ...

عمه ام اومد گفت ها

الان اینا کمتر میرن و میان 

ولی فکر کنم بعد بچه دوباره هر روز بیاد اینجا 

میخواد جشن تعیین جنسیت رو اینجا بگیره 

آخه با کدوم پول ؟ لابد میخواد هزینه ها از جیب بابا من باشه

2803

عزیزم تنها کسی که میتونه ب این شرایط پایان بده پدرت هست و هیچ پدری بد بچه اش رو نمیخواد سعی کن یک راهی پیدا کنی که پدرت توجیه بشه اونا مزاحم هستن. 

چه از طریق عمه یا هر روش دیگه ب هر حال خودت بهتر پدرت رو میشناسی

تحصیل کن؛ این بزرگترین لطفی است که میتوانی در حق خود کنی...  خانم معلم... مامان امیر و ثنا
عزیزم تنها کسی که میتونه ب این شرایط پایان بده پدرت هست و هیچ پدری بد بچه اش رو نمیخواد سعی کن یک را ...

عمه ام اومد و گفت الان اینا کمتر میرن و میان 

ولی حدس می‌زنم بعد یه مدت دوباره شروع میکنن کارهاشونو

2804
عمه ام اومد گفت هاالان اینا کمتر میرن و میان ولی فکر کنم بعد بچه دوباره هر روز بیاد اینجا میخواد جشن ...

بنظرم خودت بگی اثرش بیشترم میشه ..صب کن یروزی ک ی کار تو مخی کردن و دلت پر بود  بگو .ولی نباید هیچکس متوجه بشه... احتمالا وضع مالی شما بالاست و اونا تور پهن کردن براتون .و قطعااااا عروسه میخاد از جیب شما بخوره .زن باباتم ک بدش نمیاد ...در ضمن تو خونتون وقتی میان خودتپ صاحبخونه بدون .دوسه باری ک چیزی گفت محلش ندی یا مث پدرت برخورد کنی ک تو صاحبخونه ای و اون مهمون شاید یکم حدشو دپنست .بعدم مگه عروس پدر مادر نداره یکسره اینجاس؟

بنظرم خودت بگی اثرش بیشترم میشه ..صب کن یروزی ک ی کار تو مخی کردن و دلت پر بود بگو .ولی نباید هیچکس ...

وضع مالی ما اصلا قابل مقایسه با اونا نیست ابدا 

بله این خانم میخواد از جیب بابا من بخوره 

سیسمونی ش رو زن بابای من میخواست از طلاهایی ک بابام براس خریده بود بخره 

۳۰۰ میلیون پارسال از پدرم پول قرض گرفتن

الان جشن تعیین جنسیت  رو خودشون با کدوم پول میخوان بخرن ؟ لابد اینجا میگیرن ک هزینه هاش با بابای من باشه 

پدر و مادر خودش تو روستای یه شهر دیگن

وضع مالی ما اصلا قابل مقایسه با اونا نیست ابدا بله این خانم میخواد از جیب بابا من بخوره سیسمونی ش رو ...

اینارو با پدرت درمیون بزار ..ک بدونه چخبره 

حالا ن بخاطر پول کلا این ک بدونه هدف چیه 

اگ شما تو اون خونه ای خب دختر اون خونه ای و خونه مال پدرته .خیلی فرق داری با پسر اون خانم ک‌یه غریبس اون پسره 

این ک بره بیاد خونه مادرش کاربدی نیست ولی این چتر شدنا خیلی بده ...خلاصه ک شمام سفت بگیر 

2805
بنظرم خودت بگی اثرش بیشترم میشه ..صب کن یروزی ک ی کار تو مخی کردن و دلت پر بود بگو .ولی نباید هیچکس ...

ببین من اینو جایی نگفته بودم تا حالا 

پارسال این عروسش حدود ۲۰ گرم طلا رو بعنوان قرض گرفت از من 

گفت تو روستامون عروسیه و اونجا همه طلا میندازن و من میخوام بگم شوهر خوبی کردم طلاهاتو بهم قرض بده ، منم دادم 

یه هفته بعد اومد با کلی اشک تمساح ک گم کردم و فلان 

چند هفته بعد یه موتور خرید شوهرش .

اصلا میگیم واقعا طلاها رو گم کرده بود ، نمیتونست عوض موتور خریدن ضرری ک به ما زده رو جبران کنه 

چند وقت پیشم زن بابام و عروسش میخواستن یواشکی طلاها رو از خونه ما ببرن به دور از چشم بابای من و پسرش