2777
2789
عنوان

هفته ای چقد نون میخرید

315 بازدید | 24 پست

من چهارشنبه ۱۵ تومن خریدم

الان یکمش مونده😫

همش دونفریم

دوعدد هیکلی،پرخور

ازنونوایی رفتن متنفررررررررم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

خودمم عاشق نون هستم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

روزی یک دانه نون میخوریم دو نفریم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ای ۲۰ تا لواش یکی دو تا بربری یا سنگک

دو نفرو نصفی هستیم😁

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2803
کلا ۷ تا نون .روزی یکی .چون فقط صبحانه نون میخوریم

بقیه وعده ها،فقط برنجی میخورین؟؟؟؟

هفته ای ۲۰ تا لواش یکی دو تا بربری یا سنگکدو نفرو نصفی هستیم😁

شما هم مثل ما هیولا هستید☹️

2804
روزی یک دانه نون میخوریم دو نفریم

☹️خیلی کمه

خوش به حالتون

شما هم مثل ما هیولا هستید☹️

نه اتفاقا به اندازه میخوریم نون لواشا انقد کوچیکن ما شاما نونی میخوریم صبحونه هم اغلب نونیه ،یکی دو روز صبحونه بربری میخوریم در طول هفته،آبگوشتم با سنگک،اصلا پرخور نیستیم،لاغرم هستیم

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

هفته ای 10 تا لواش پنجشنبه وجمعه سنگک روزی یکی 

2نفریم 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
2805
اره شمالی ایم دیگه البته بعضی وقتا ماکارونی .مرغ سوخاری .لازانیا.سوپ .اش هم میخوریم

نوش جونتون

ولی من بیشترغذای نونی دوست دارم

برنجام از بس کم درست میکنم،به شپش افتادن😫

نه اتفاقا به اندازه میخوریم نون لواشا انقد کوچیکن ما شاما نونی میخوریم صبحونه هم اغلب نونیه ،یکی دو ...

راست میگید بخدا

نانها هن خیلی کوچیکن

هفته ای 10 تا لواش پنجشنبه وجمعه سنگک روزی یکی 2نفریم

نوش جونتون

2801