2777
2789
عنوان

هفته ای چقد نون میخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 24 پست
نه اتفاقا به اندازه میخوریم نون لواشا انقد کوچیکن ما شاما نونی میخوریم صبحونه هم اغلب نونیه ،یکی دو ...

اینجا منظورم این بود صبحونه هم نون لواش😂😂😂

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
نوش جونتون

جونت بی بلا

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

☹️خیلی کمهخوش به حالتون

همینم معضلیه بخدا 

همسرم از نونوایی بدش میاد منم وقتشو ندارم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2803

فک کنم ما خیلی میخوریم مادرم ی روز درمیون 100نون میپزه نون تنوری ک خیلی بزرگ و سنگین هستن  دوروزه تمومه خودمم هم بیست تا شوهرم میخوره دوروز بعد باید دوباره بره بخره

تاپیک اولم مال من نیست مال خواهرمه .بخاطر نداشتن سیم‌کارت دیگه با این کاربری اومدم با سیم‌کارت شوهر مامان بابا داداش خواهر دوست همه ی دور اومدم و ترکیدم، متولد ۸۴ نیستم
مگه تو میری ننوایی؟چرا شوهرت نمیره هفته ای نمیدونم ولی روزی یکی دوتا میخوریم گاهی هم نمیخوریم

بله اکثراوقات خودم میرم

همسرم بیشتر سرکاره

وقتایی هم که میاد خونه،ساعت اوج شلوغی نانوایی

خودمم نون خریدن بیشتر برام سرگرمی ومیرم یه هوایی میخورم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2804