2777
2789

واقعا زندگی بعدازاومدن بچه دوم سخت ترمیشه ؟؟من پسرم ۹ سالشه وقتی به همسرم میگم بچه دوم بیاریم میگه ارامشمون بهم میخوره تازه داریم به ارامش میرسیم ازنظرمالی مشکلی نداریم وازپس هزینه های بچه دوم برمیایم پسرم ازبچگیش تاحالا اذیتی بود وهنوزم شیطونه ازنوزادیش نگم که یه شب خواب راحت نداشتم بعدهم که راه افتاد شیطنت وکنجکاوی بیش ازحد داشت وانرژیش زیاذ بود تاحدی که شک کردیم نکنه بیش فعاله که خداروشکر نبود حالا میخواستم بدونم شماهایی که بافاصله سنی زیاد ازبچه اولتون دومی رواوردین سخت بود وارامش زندگیتون بهم خورد؟؟به گذشته برگردین دومی رومیارین یانه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم حق با شوهرته

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️
2803
2804

حوصله داری دوباره از اول شب نخوابی پوشک گرفتن ،دندون دراوردن

خب از نظر مالی مشکل ندارید بیشتر مسافرت برید از پولتون لذت ببرید تفریح 

راست میگه الان به ارامشی رسیدید 

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

وای توروخدا بیخیال دومی شو شوهرت خیلی عاقله پسرت ۹سالشه و از نوزادی اذیتت کرده دومی رو بیاری اونم نسل ۱۴۰۰ پدری ازت دربیاره که روزی هزاربار خودتو لعن و نفرین کنی 

ارامشتو بهم نریز 

من آن کاربرمغرورم که میمیرم ز بی عکسی ، ولی بامنت و خاری پی بزبز نمیگردم😁
2805

من که با کلی ترس و کلنجار رفتن دل رو زدم به دریا و اقدام کردم ولی متاسفانه با مشکل نازایی روبه رو شدیم

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈

من با خواهرم ۱۱ سال اختلاف سنی دارم

بعضی موقع ها مامان بابام میگن تازه از دست بزرگه و درس و مشقش راحت شده بودیم که این دومی دوباره شروع شد

درواقع الان که دیگه باید تو دوران استراحت و راحتی باشن همچنان دنبال تربیت و انجام کارای بچن

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
جدی؟؟یاخدا من اولیم اینجوری شیطون بوده بخوام دومی روبیارم که شیطونترباشه فاتحم خوندست

بله خیلیم شیطون تره

به نظرم یدونه بچه کافیه فاصله سنیشونم زیاده اصلا نمیتونن باهم ارتباط برقرار کنن 

وزن اولیه:۷۶☹️  هدف اول:۷۰🤍    هدف دوم ۶۵🤍      هدف سوم ۶۰🤍     هدف چهارم ۵۸🤍   هدف اول تیک خورد🤭  هدف دوم تیک خورد🥹
2801