2777
2789
عنوان

هواپیما

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم چیزی نمیشه برای هواپیماهای مسافری خطری نیست اگه یه درصد خطر باشه خودشون لغو میکنن

عزیزدلم خیلی ممنونم ازت خداخیرت بشه،دستتون دردنکنه، اگز تونستید لطفا دعاکنین🤍

خیلی ممنون عزیزدلم، هیچی گفتم یکم یه تاخیر بندازیم وگرنه با چیز دیگه نمیشه، عزیزم اگر تونستی لطفا دع ...

حتما عزیزم

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه یا جواب ابلهان خاموشیس  یا مجبورم منم مثل خودت هتک حرمت کنم ...💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من اصلا اسم کاربری رو نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث و جدل کردم  و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن چون من اینجا رو جدی نمیگیرم و در لحظه حال تو سایتم
2803
خواهش میکنم عزیزم.نه نگران نباش.یه آیت الکرسی بخون براشمنم هروقت یکی از اعضای خانوادم پرواز دارن نگر ...

براتون ۱٠ تا صلوات میفرستم، بازم ممنون عزیزم، التماس دعا💕

2804
عزیزدلم ممنون ازت، برای سلامتیتون ۱٠ تا صلوات میفرستم، ممنون که دعاکردید برای مسافرم🤍

فدات

انشالله به سلامت برن

فاطمه هستم دختر شمالییییی(مازندران) دعاکنین به عشقم برسم بعد میام براتون تاپیک میزنممم مرسیییی عزیزان ،،،کم کم داریم نزدیک میشیم به هم رسیدنمون
2805
قربونت برم، داره برمیگرده

بسلامت برگردن انشالله

فاطمه هستم دختر شمالییییی(مازندران) دعاکنین به عشقم برسم بعد میام براتون تاپیک میزنممم مرسیییی عزیزان ،،،کم کم داریم نزدیک میشیم به هم رسیدنمون
دلشوره نداشته باش لطفا اگه چیزی باشه خود سفر لغو میشع

ممنون عزیزدلم، برای سلامتیتون ۱٠ صلوات میفرستم، شماهم اگر تونستید برای مسافرم دعاکنین باز ممنونم🤍🙏🏻

2801