2777
2789

چرا وقتی عطر میزنم بعد از دو سه ساعت خواهرام میگن بو خیلی بد میدی در حالی که چنتا از دوستام بهم میگن خیلی بو خوبی میدی.اینقدر بهم گفتن دیگه هیجا نمیرم چون میترسم بو بد بدم.دیگه میتزسم عطر هم برنم .وقتی هم ک عطر نزنم زود عرق میکنم و بو میدم .

ب نظر شما چی واسه رفع بوی بد عرق خوبه 

البته خواهران قبلا اون کرونا اولیه رو گرفته بودن ممکنه دلیلش همین باشه که بوی عطر رو بد بشنون یا واقعا گیرایی اونا درسته😣خسته شدم 

نظرسنجی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

هر روز یا روزی دوبار دوش بگیرین، از بادی اسپلش و مام استفاده کنید

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
2804

یه بادی اسپلش بگیر بوی شیرین هم نگیر بوی شیرین باعث میشه بیشتر بو بدی  یک روز در میان برو حموم و بادی اسپلش هم رو بدنش هم لباساتوبزن روزی رو بار کرم زینکم بعد حموم بزن زیر بغلت 

2805

حمام زیاد کن موهای زیر بغلتو بزن. مام بزن

موهاتم خوب بشور بوی بد نده لباساتم خوش بو باشه هیچ جوره نمیتونن ایراد بذارن

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤قبول نشدم و غمگین ترینم🙂💔شروع دوباره😍ببینم چ میکنم. سال دیگه🥲

2801