2777
2789
عنوان

دخترهای مذهبی میشه لطف کنید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 78 پست

درست میگی تا حدی

ولی هیچ اشکالی نداره که مسجد و روضه بری و اونجا برات همسر پیدا بشه، در نظر بگیر که پسرهای مقید هم راه نیوفتادن تو خیابون دختر پیدا کنن به مادرشون میسپرن پس این عیب نیست اصلا و طبیعیه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

تمام دوستی هاهم به ازدواح نمیکشه تعدادزیادیشون ختم به شکست و تخریب شخصیت و سرخوردگی میشه 

فکرنکنید تو دوستی دخترها درنهایت معشوقه میشن خیلی هاشون به حدی کوتاه میان از ترس پس زده ششدن که خودشون میگن خیلی کوچک شدن

خدا غالب و مالک تمام امور هست کسی که قسمت شما باشه سرقله قاف هم باشید پیداتون میکته

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2803

ربطی ب مذهبی بودن نداره کلا دختری ک توی اجتماع نباشه خواستگار نداره. چون دیده نمیشه، چ مذهبی چ غیر مذهبی

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2804

کاملا مخالفم

دخترای نجیب برای ازدواج خواهان بیشتری دارن تا اونایی که خودشونو در اختیار همه قرار میدن

شما نجابتت رو حفظ کردی پس صبور باش

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
ربطی ب مذهبی بودن نداره کلا دختری ک توی اجتماع نباشه خواستگار نداره. چون دیده نمیشه، چ مذهبی چ غیر م ...

حالا من که تو اجتماع هستم . دانشگاه . سرکار . باشگاه . خرید خونه

دقیقا قبول دارم دورو بر ما ک کلا مذهبی کمه ولی خب شمام یا باید کامل مذهبی طور بشی یا ازادتر شما حد میانه ای شانست کمه یعنی یا چادری شو برو تو محیط های مذهبی تا شانست زیاد شه یا ک بیشتر ب خودت برس و روابط اجتماعی تو قوی کن من مذهبیم ولی پوششم ازاد نمیگم درسته یا غلط ولی میتونی اعتقاداتتو داشته باشی ظاهرتم امروزی باشه پسرا الان حتی مذهبی ها هم ب ظاهر و سر زبون خیلی اهمیت میدن

2805
تمام دوستی هاهم به ازدواح نمیکشه تعدادزیادیشون ختم به شکست و تخریب شخصیت و سرخوردگی میشه فکرنکنید تو ...

من هرکی تو فامیلمون دیدم پسرامون مخصوصا همشون با دوس دخترشون ازدواج کردن چقدرم میخوان دختره رو براش هم جنگیدن. یکی دوتا هم نه همشون.پسرای با موقعیت و اخلاق عالی. همش میگم اون دخترا چقدر عاقل بودن و پیشونی داشتن چ همسرای خوبی پیدا کردن. دخترا که میشینن میگن گناهه و فلان و باکسی آشنا نمیشن آخر داستانشون معلوم نیست. یکیش خودم. البته دیگه اصلا مثل سابق فکر نمی‌کنم هرگز. اشتباه کردم که بلد نبودم آشنا شم حتی اگه شکست میخوردم. 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
چون پسرا دنبال دختر سالم نیستن خودم به عینع دیدم پسرای خراب میرن با خرابا ازدواج میکنن

باز خوبه کبوتر با کبوتر بره ازدواج کنه همون خراب با خراب 

نه اینکه پسره همه کاراشو کرده بعد بره دنبال دختری که هیچ کدومو تجربه نکرده

2801