2777
2789
عنوان

شما چی فکر میکنین

74 بازدید | 14 پست

من با آقایی آشنا شدم و از دیروز گوشی ایشون از دسترس خارج شده و دیروز ظهر گفتن موقتی دادم درستش کردن و تا شب فعال بود و موقع خواب هم گفت من کار دارم تو بخواب و تا ساعت یک شب آنلاین بوده امروز صبح خبری ازش نیست و ساعت یک ظهر روبیکا انلاین شده و ما تلگرام حرف میزنیم و اصلا تلگرام آنلاین نشده تا الان بنظرتون واقعا گوشی خراب شده؟

مشکوکه 

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
2805

همیشه اینجوری نیستا در این یک ماه فقط دو روز اینجوری کرده و دو روز گف شمارتو نمیدونستم از حفظ که با یه گوشی دیگه اطلاع بدم ولی دیروز که خراب شد میتونستم احتمال بده بازم خراب میشه

ب نظرم پیام نده

وقتی روبیکا آنلاین میشه میتونست اونجا پیام بده دیروز گف شمارتو حفظ نبودم ولی احتمال میداد بازم خراب بشه میتونست شمارمو حفظ کنه و امروز پیام میداد

2801