2777
2789

چندروزپیش همسایه مون گفت گازم خراب شد غذا گذاشتی برای بچه منم بیار منم بردم 

بعد چند روز ضرفمو ک نیاورد امروز بش گفته م ضرفمو بیار لازم دارم گفت ازدست بچم افتاده شکسته ببخشید میخرم برات و.... 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

مردم واقعا رد دادن

گازتون خراب میشه برین از بیرون غذا بگیرین😐😂

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️
2803

من همیشه برای کسی بخوام غذایی مربایی حالا هر چیزی بدم 

یا تو یکبار مصرف میدم یا تو ظرفی میدم که دم دستی و به درد نخوره 

نداد مهم نباشه شکست مهم نباشه 

اتفاق می افته شکستنی میشکنه 

خودتون باید به فکر باشید 

2804

شکستن ظرف یک چیز طبیعی هست هر چقدر هم محتاط باشیم ممکنه بیفته بشکنه 

پس بهتره زیاد حساسیت به خرج ندید 

جای تعجب آور این داستان اینه که همسایه از شما 

درخواست غذا داشته 

شاید زیاد با هم صمیمی هستید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2805

بدترین کار صمیمی  شدن با همسایه هست نه حریم شخصی داری نه اختیار زمانتو.هر موقع عشقش بکشه تو خونته.

دوست داشتن چیز عجیبی نیست شاید خریدن یه بیسکوئیت یه شکلات پاستیل یه پیام یه زنگ همین که توجه کنیم توهستی ارزشمندی و من دوستت دارم هم دوستت دارم هم دلم میخوادکه دوستم داشته باشی