2777
2789

دو اسمه بذاری هرکس یجور صدا میزنه.

یکی میگه امیر یکی میگه مهدی

مهیاد خیلی قشنگه

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری حرفا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂 همیشه فکر میکردم زمانی که به یه سری چیزا برسم حالم خوب میشه ولی نشد که نشد، برعکس داره حالم بدتر میشه😪...۳.۲۳.چه بود زندگی اگر تو نمیرسیدی؟؟؟💍♥️💑.باز دلم مثل همیشه خالیه💔دیگه دنیا واسه من تاریکه،زندگی کوره رهی باریکه،آخر قصه ی من نزدیکه...💔۴.۲۵.داره تموم میشه دیگه...💔 یک روز قبل تولدم عشق بین ما هم تموم شد.امیدوارم هیچوقت جلوی راهم سبز نشی بی لیاقت🙂🖤

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

دو دلم چون اسم داداشم مهدی هست

امیرعلی و امیرمحمد هم قشنگه 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2803

مهیاد چیه دیگه خاهربزار امیر مهدی زیبا وقشنگ منم دوسدارم اسم پسرم اگه یروز گیرم اومدبزارم مهدیار

اللهم عجل فرجه مهدی💚 مدتی هست که حیرانم و تدبیری نیست...🤍در یک جنون سختبا ساز تو رقصیدم...‏«آن‌ها که عکس‌ها را نبوسیده‌اند، عاشق نشده اند

امیر خالی😁😍 

امیرعلی هم قشنگهه

من کاربرmim_minام الکی مارو اشتباه نگیرین با اون یکی کاربری دوستم من کاربریشو برداشتم‌چون تعلیقم گرچه نیازی به توضیح دادن نبود ولی خواستم از سوتفاهم ها جلوگیری کنم با تشکر🫠💔__________________________________
دو اسمه بذاری هرکس یجور صدا میزنه.یکی میگه امیر یکی میگه مهدیمهیاد خیلی قشنگه

اره خودمم از دو اسمه خوشم نمیاد ولی اصلا نتونستم اسمی انتخاب کنم شوهرم میگه هیراد ولی مطمعنم صداش میکنن ایراد متاسفانه دوربریا عادت کردن اسما رو مسخره میکنن

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مهیاد خیلی بهتره

تو برای من قشنگی! همونقدر‌ که‌ جنگل‌ با‌ درختاش‌ قشنگه❤️🍁همونقدر که دریا با موجاش قشنگه🌊🩵همونقدر که روز با خورشیدش قشنگه💛☀️همونقدر که شب با ماهش قشنگه🧡🌙همون قدر که این دنیا با تو قشنگه🥺🫀خوشا صبری که پایانش تو باشی:)"M"🤍💍
2804
2805
مهیاد چیه دیگه خاهربزار امیر مهدی زیبا وقشنگ منم دوسدارم اسم پسرم اگه یروز گیرم اومدبزارم مهدیار

ان شاالله به پسر سالم خدا بهت بده .همسرم مهدیار نمیپسنده 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801