2777
2789
عنوان

شوهرم ضمانت یه خانمو کرده دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 68 پست
چکه در وجه کی هست؟

فروشنده بابت ضمانت خانم فلانی

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
😐😐😐😐😐 وای ببخشیا این محضر دارا خیلی خطرین یکی این یکی وکیلا

دقیقا خواهر

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
اگه ریال باشه 34 میلون میشه 😐

پولش مهم نیست

چون میشناسمش

چه عجیبین 

قبل ازدواج هم میشناختی

چرا حس میکنم ازدواج ها بر اساس یه موارد دیگه ای شده همه 

حالام فقط باید از خودش بپرسی 

یادمه تفاوت سنی زیادی هم دارین

پس چشونه دیگه؟ 

تو ساغر عشقی❤بال و پر عشقی❤یک گوشه پیدا نشده توی بهشتی❤رسوای زمانم❤ افتاده به جانم❤عشق توئه عاشق کش شیرین زبانم❤ دلتنگ توام یار❤ در چنگ توام یار ❤ مجنون قسم خورده دلتنگ توام یار❤تو روح و روانی آرامش جانی❤عاشق تر از آنم که بگویم که بدانی❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
2804
رئیس بانک برای خانم های جوون و مطلقه و دیده بودم ،وکیل هاهم همینطور ولی بقیه نه

اخ اره کار راه اندازن اونام 

زنا چه خطری شدن شوهرا رو اوف میکنن😂😂😂

ای زندگی حرومت بشه جوانیم 
چه عجیبین قبل ازدواج هم میشناختیچرا حس میکنم ازدواج ها بر اساس یه موارد دیگه ای شده همه حالام فقط با ...

اره واسه همین شک دارم بهش

2805
اره واسه همین شک دارم بهش

دیگه بهش بگو بشین سر جات 

لا اله الا الله

تو ساغر عشقی❤بال و پر عشقی❤یک گوشه پیدا نشده توی بهشتی❤رسوای زمانم❤ افتاده به جانم❤عشق توئه عاشق کش شیرین زبانم❤ دلتنگ توام یار❤ در چنگ توام یار ❤ مجنون قسم خورده دلتنگ توام یار❤تو روح و روانی آرامش جانی❤عاشق تر از آنم که بگویم که بدانی❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
وای وای از دست این محضردارا املاکی ها نمایشگاه ماشینا طلا فروشا وکیلا این مشاغل مردمشون...

برادر خانم های من نمایشگاه ماشین دارن فقط خدا نکنه یکی بخاد ماشینش بفروشه و لنگ پول ماشینش باشه چنان مفت خری میکنن و تو سر ماشینش میزنن که نگو 

پاییز را دیدی... انهایی که رنگ عوض کردند سقوط کردند

2801