2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خوب ازمایش دادم شما چرا بیداری

من از ناراحتی شبا خوابم نمیبره ،،،شوهرمو دوست ندارم خیلی اذیتم البته این دوست نداشتنش بی دلیل نیست خیلی تو این سالهایی که باهاش زندگی کردم اذیتم کرد

2803
چرا خب من ادم استرسی هسم در طول روز

من وحشتناک استرسی و عصبی هستم البته بخاطر مشکلات نازایی که دارم و چند سال انتظار توی مطب دکترها دیگه اصلا خواب ندارم تازه کلی قرص خواب خوردم از ساعت دو تا الان بیدارم با شوهرم جروبحث شده

2804
ای خدا انشاالله مشگلت حل شه. نگو نازا تو بچه دار میشی

دیکه از خدا ناامید شدم چند ساله دستام به درگاهش خشک شد آرزوی مادر شدن گذاشته به دلم بعد زرت و زرت به زنای دیگه بچه میده مگه چه گناهی به درگاهش کردم جز شکر گذاری هر روز هیچکاری نمیکنم یعنی براش اینقدر سخته🥹🥹🥹

دیکه از خدا ناامید شدم چند ساله دستام به درگاهش خشک شد آرزوی مادر شدن گذاشته به دلم بعد زرت و زرت به ...

منم گاهن همینو میگم  

خدا ب کسی بچه میده ک قدر نمیدونن  دوس من مشگل داشت خیلی دوا درمان کرد اوج ناامیدی خدا بهش دوقلو داد ناامید نشو 

2805
منم گاهن همینو میگم خدا ب کسی بچه میده ک قدر نمیدونن دوس من مشگل داشت خیلی دوا درمان کرد اوج ناامی ...

بخدا دیگه بریدم هرچی دارم خرج دارو میکنم هرچی نذر و نیاز میکنم هرچی طعنه بود شنیدم دکترها خودشون مسخره ام میکنن چی شد تو هنوز بچه دار نشدی 😭😭😭 هرچی زن های چهل ساله تند تند بچه دار میشن من ۲۶ ساله اینجوری خدا ناامیدم کرده

بخدا دیگه بریدم هرچی دارم خرج دارو میکنم هرچی نذر و نیاز میکنم هرچی طعنه بود شنیدم دکترها خودشون مسخ ...

درکت میکنم منم  خیلی شمادت شنیدم خدا دشمن شادمون میکنه  گاهن میگم خدا باهات قهرم ۱۰ساله التماسش میکنم حاجت نمیده  

بخدا دیگه بریدم هرچی دارم خرج دارو میکنم هرچی نذر و نیاز میکنم هرچی طعنه بود شنیدم دکترها خودشون مسخ ...

چند ساله اقدام کردی نشده سنی نداری ک  کلی راه هس رحم اجاره هس خیلیا انجام میدن البته هزینه باالا میخاد

2801