2777
2789
من اگر نبودم بابام میمرد . دکترش تو بیمارستان گفت کاری از ما بر نمیاد . ببریدش خونه . به داداشم و عم ...

چ زندگی سختی چ میشه کرد خدا اینجوری نوشته جز تحمل کاری از، دستمون برنمیاد

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
سه سال اصلاا تاامید نشو من حس ششم ت بچه دار میشی مطمعنم

واقعا ولی حال روحی خوبی ندارم اصلا دیگه اعصاب برام نمونده همش با شوهرم درگیر میشم حس میکنم نسبت به زن های دیگه کمبود دارم چون تا الان بچه دار نشدم

چله بهت افتاده تاحالا برداشتی؟ نذر شیشه ب نیت علی اصغر کن در ضمن خیلی ناامیدی تو بچه دار میشی

چله بر گفتن پیش یه سید انجام دادم فایده نداشت نظر امام رضا و حضرت معصومه هم کردم راستش دیگه کاملا امید از دست دادم خدا فراموش کرده 😔 

واقعا ولی حال روحی خوبی ندارم اصلا دیگه اعصاب برام نمونده همش با شوهرم درگیر میشم حس میکنم نسبت به ز ...

ن چ کمبودی من حامله شدم جاریم نمیتونس بچه دار شه بعد سالها خدابهش ی دختر داد بعد ی پسر پشت سرهم

ن چ کمبودی من حامله شدم جاریم نمیتونس بچه دار شه بعد سالها خدابهش ی دختر داد بعد ی پسر پشت سرهم

راستش وقتی خبر بارداری زن های دیگه می‌شنوم نابود میشم نه اینکه حسادت کنم چون من با کلی زجر کشیدن داروهای مختلف منفی میشم اونا با خیال راحت باردار میشن

2804
چله بر گفتن پیش یه سید انجام دادم فایده نداشت نظر امام رضا و حضرت معصومه هم کردم راستش دیگه کاملا ام ...

خیلیااا مث شمام اگ جواب ازمایشلات خوبه نگران نباش نازا اینام با شوهرتم درگیر نشو 

2805
خب کار خداس دگترت چی میگه علتشو نمیگه؟

بدون علت بدبختی من همینجاس تنبلی تخمدان دارم با دارو فولیکول بزرگ میشه آمپول آزاد سازی میزنم ولی آزاد نمیشن یا میشن هم لقاح انجام نمیشه هرچی دارو زهرمار خوردم فایده نداشت

2801