2777
2789
عنوان

تاپیک تخم مرغ😂

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 55 پست
ما هم خونه داداشم نمیریم چون زنش از مهمونی بدش میاد ولی هفته ای یبار خونه مان 😐انقدرم گوز خانوم با ...

ادمارو نمیشه ادم کرد بعضیا باید دلغک بمونن جدی نگیرین اونو باید خانوادش تربیت میکردن 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
منم همینطور ولی خب هرکسی ی اخلاقی داره چ میشه کرد بخاطر کم فهمی زنی ک سالیان سال نمیبینمش اوقات خودم ...

اینا که این همه سال دعوت نکردن خب بعدشم دعوت نمیکردن😑

میرسم به اون چیزی که میخوام💪💜
2804
زندایی فتنه خالصه 😂😂😂

خخخخخ خندیدم واقعا،آبجی من عروس داییمه هروقت مامیریم خونشون مارونمیبره خونه داییم اینا میگه هرباریکی ازاعضای خانوادم برن پیشش فوری میگه پاشو شیربرنج درست کن اونوقت اعضای خانواده اون یکی عروس میادمیگه پاشید مرغ سرببرید توروستاهستن داییم اینا،یه باررفتم دقیقا برگشت به خواهرم گفت پاشوشیربرنج بپز،خخخخ،من نون روستا روکه باآردسیاه درست میشه دوست دارم امازیادنمیتونم بخورم به زنداییم گفتم یکی دوتابده به من گفت مال عروسه اون یکی به آبجیت بگو خمیرآماده کنه بپزم دستم دردمیکنه نمیتونم درست کنم دخترداییام گفتن مامان عروس جایی نمیره اما دخترعمه مهمونه دوسه تابدی چی میشه آخرشم نداد البته آدم کینه ای نیست بلدنیست چطوری رفتارکنه چقدر دخترداییم معذرت خواهی کرد

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
زندایی فتنه خالصه 😂😂😂

خدا شاهده من ازش راضیم 

من اعتقادم بر اینه ک کسی قرار نیس انتظارات منو براورده کنه و راضیم کنه اون مسئولیت زندگی خودشو داره مسئول احساسات من نیست

از حق نگزرم خوب زندگیشونو جمع کرده ولی خب بله فتنس😂

خانواده دایی منم روز پاگشامون غذاهای مونده که تو فریزرشون بود گرم کردن یه کاسه فسنجون یه کاسه کوچیک ...

اینم مثلا پاگشا بود برا من 😂😂😂😂 

تازه از شوهرمم بعد این جریان خواسته بودن ضامن بشه براشون 

2805
اینا که این همه سال دعوت نکردن خب بعدشم دعوت نمیکردن😑

شاید خواسته ابرومو ببره شایدم بخاطر ضامن بوده بعد این جریان از شوهرم خواستن ضامن بشه براشون 

نمیدونم موندم تو فازشون 😂

خدا شاهده من ازش راضیم من اعتقادم بر اینه ک کسی قرار نیس انتظارات منو براورده کنه و راضیم کنه اون مس ...

فرق زندایی و زن عمو همینه دیگه . زنداییو با همه فتنه بودنش دوسش داری ولی زن عمورو نه😂

من ومپایر اعظم نیستم😄
منم همینطور ولی خب هرکسی ی اخلاقی داره چ میشه کرد بخاطر کم فهمی زنی ک سالیان سال نمیبینمش اوقات خودم ...

جاری من بامن خیلی راحته رفت وآمدمونم زیاده البته الان دورترشدن کم شده،میریم خونشون هرچی براخودشون بذاره همونوهم میاره برام البته اگه شوهرم نباشه منم همینطورم یه بارشوهرم گفت این چه غذاییه درست کردی یه چیزخوب درست میکردی گفتم خودشم همینکارومیکنه خب مگه چی میشه کلی ناراحت شدبعدکلی حرف زدیم منومادرشوهرم که بابا چون با من راحته به خاطراونه 

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2801