2777
2789
عنوان

تاپیک تخم مرغ😂

485 بازدید | 55 پست

ما از ۱۵ سالگیم(الان ۲۲ سالمه)نرفتیم خونه داییم چون خانمش اهل رفت امد نیست و خوشش نمیاد مهمون بره خونش بشدت خسیسه مشکل دیگه ای نداشته با ما و کلا نشده ک زیاد ببینیمش و حرف و بحثی پیش بیاد فقط تو عروسیا یا عذا میبینیمشون و سلام و احوالپرسی

من ک عقد کردم ایشون زنگ زدن و دعوتمون کردن خونشون کلیم تارف در حدی ک همسرم مرخصی گرفت از تهران اومد تبریز(زنداییم تبریزی نیست)

ی جعبه شیرینی و ست قهوه خوری گرفتیم برا خونشون

خلاصه ما رفتیم و نشستیم بعد ایشون چایی اورد سیاهههه قشنگ معلوم بود مونده انگار چایی صبح بود

شامم املت اورد ولی از حق نگزرم املتشون باکلاس بود فقط گوجه و تخم مرغ نبود فلفل و پیاز حلقه ای کبابی و ی چندتام سوسیس انگشتی و قارچم کنارش بود 😂😂😂

ما خوردیم و اومدیم خوشمزه هم بود ولی پیش شوهرم خجالت زده شدم تا حدودی

جالب اینجاس ک وقتی خونه ما اومده بودن من ازشون بهترین پذیرایی رو کردم و پشت سرم حرف دراورده بود ک فکر میکنن ما نخورده و ندید بدیدیم جلومون اناناس گذاشته بود کلاس بزاره(مادر شوهرم جلو مهمون اناناس میزاره منم ب تبعیت از اون گذاشتم 🤣)

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

ما هم خونه داداشم نمیریم چون زنش از مهمونی بدش میاد 

ولی هفته ای یبار خونه مان 😐

انقدرم گوز خانوم با افاده میاد و میره حتی یه لیوانم جا به جا نمیکنه تا شامش و میخوره میره رو مبل میشینه انگار ملکه انگلیس

هیچ وقت هیچ چیز از هیچ. کس بعید نیست 
2804
2805
کار خوبی کردی که به روشون نیاوردی و پشت سرشون چیزی نگفتی. با گله کردن نمیشه هیچ کسیو تربیت کرد

بله دقیقا فقط حرف گنده تر میشه

عوضش من بهترین پذیراییو کردم یاد بگیرن ولی متاسفانه خشونت برگزیدن و کرف دراوردن😞💔😂

2801