2777
2789

دیدید تا حالا ؟ 

مثلا سر دخالت خانواده پسره زندگی به هم بخوره یا برعکس 

بعدا دختر و پسره پشیمون نشدن؟

بله دیدم پشیمونیشو نمیدونم

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

زیاد

طبیعی هم هست دونفر با ارامش دارن زندگی میکنن حالا یه سریا هی میان موش میدوونن کرم میریزن دیگه آرامش کلا از بین میره

حالا یه سریا هی بیان بگن نه خانواده مهم نیست مهم خود طرفه

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد

نصف طلاقا همین جوری شکل میگیره خود من یه روز از بعد یه دعوای حسابی و کتک کاری با شوهرم از دست مادر شوهرم گریه کردم به شوهرم گفتم هیچی نمی‌خوام فقط طلاقم بده برم اونم گفت نه طلاقت نمیدم گفتم پس خونرو ازین جا ببر الان خونم دوساعت دوره ازشون یه ذره خیلی کم راحت شدم 

2804
زیادطبیعی هم هست دونفر با ارامش دارن زندگی میکنن حالا یه سریا هی میان موش میدوونن کرم میریزن دیگه آر ...

دقیقا خود ما 

تا وقتی دوتایی تنهاییم خوشبخت ترین زوجیم 

ولی تا میریم خونه مادر شوهر یا اون میاد زندگی زهرمار میشه برام 

خواه ناخواه تاثیرش رو میذاره  .....‌ متاسفانه خانواده یه آیتم جدا نشدنی هست..... اصلا بر اساس این حرف که خودش خوبه با خانواده اش فرق داره انتخاب نکنید چون خانواده مثل گوشت چسبیده به استخون هست.

اینو بعد ازدواج درک میکنید

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
نصف طلاقا همین جوری شکل میگیره خود من یه روز از بعد یه دعوای حسابی و کتک کاری با شوهرم از دست مادر ش ...

هی خواهر من چی بگم که دارن میان نزدیکم زندگی کنم😭😭😭😭

2805
2801