2777
2789
بله خودمون 😅ولی رابطه رو کم و کمتر کردیم و رابطه خودمون رو گرم و گرمتر !،و حرف مردم و خانواده ها رو ...

من چطوری به شوهرم اینو بفهمونم که هر گوهی خوردیم پیش خانوادش نگن چون دخالت میکنن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
متاسفانه مرد دهن پیر زندگیشو‌به باد میده‌و زنشو پیرمیکنه.کاش پسرا بفهمن تا به استقلال فکری نرسیدن از ...

کدوم پسری انقد عقل تو سرش داره که به این چیزا فکر کنه خواهر من

هی خواهر من چی بگم که دارن میان نزدیکم زندگی کنم😭😭😭😭

سعی کن همون اول چارچوب مشخص کنی زیادم رفت و آمد نکنی من مادر شوهرم خودش زیاد نمیومد چون خونمون زیر همکف بود میگفتن هوای خونتون خوب نیست بوی سوسک میده و اینکه حتما باید دعوت کنم بیاد ولی توقع داشت هر هفته جمعه بریم خونشون یا خرید می‌رفت ببریمش مهمونی می‌رفت ببریمش کلا در اختیارش باشیم دیگه من حق نداشتم با شوهرم تنها باشم یا جایی تنها برم بازارم می‌رفتیم به بهونه خرید میومد مناسبت میشد باید با اونا بودیم اوه دوسال زندگیم جهنم بود و داستان داشتم هر هفته جمعه خونمون دعوا و کتک کاری بود

2804
من که می‌خوام خودکشی کنم از دست مادر کنترل گرش

ببین من شوهرم بارها گفته دخالت نکن یا بدترین حرفارو به مامانش سر دخالت زده حتی پشت سر باهاش حرف زده ولی باورت نمیشه بازم دخالت می‌کنه هیچ تازه ناراحت چرا پسرم با ما مشورت نمیکنه و کاراش به ما نمیگه توقع داره واسه آب خوردن ازش اجازه بگیره شوهرم 

سعی کن همون اول چارچوب مشخص کنی زیادم رفت و آمد نکنی من مادر شوهرم خودش زیاد نمیومد چون خونمون زیر ه ...

مادر شوهر منم از حالا به بعد همین میشه 

امروزم شوهرم برداشت برد خرید کرد برا خونه ما و از جیب شوهرم 

خیلی ناراحتم دارم می‌ترکم می‌دونم روزای سختم داره شروع میشه چون الان که دوریم میگن یه روز در میون باید بیاید اون موقع خدا می‌دونه چ اتفاقی میوفته 

دارم با گریه اینا رو می‌نویسم خدایا کمکم کن 😭😭😭

ببین من شوهرم بارها گفته دخالت نکن یا بدترین حرفارو به مامانش سر دخالت زده حتی پشت سر باهاش حرف زده ...

مامانشم اونجوریه ولی شوهرم خیلی رو داده بهشون 

دلم میخواد بمیرم کاش بمیرم دلم گرفته خدایا

2805
بخدا که منو شوهرم هیچ مشکلی نداریم ولی این ننش اخر مارو جدا میکنه از هم بخدا یکی نیس بگه گ، و، ه خور ...

دقیقا منم از همین میترسم 

مامانش آخر کار میده دستمون 

مادر شوهر منم از حالا به بعد همین میشه امروزم شوهرم برداشت برد خرید کرد برا خونه ما و از جیب شوهرم خ ...

الهی بمیرم عجیب درکت میکنم حالا مادرشوهر من توقع مالی ندارن چون شوهر منم وضعش خوب نیست ولی عاطفی تا دلت بخواد دوست داره کمبوداش شوهر من جبران کنه به خدا منم میگم مادر عیبی ندارد ولی نه اینکه من تو زندگی پسرت هیچ‌کار بدونی چقدر فاصله داشتین الان چقدر فاصله دارین

2801