2777
2789

من یکسره از اول 13ساله بهش بی از حد چسبیدم خودم لوس کردم بوسش کردم دندون گرفتم شوخی کردم باهاش از راه میومد میپریدم بغلش هر کاری هم کردم این اخلاقم بزارم کنار نتونستم واقعا آدم تا این حد به شوهرش بچسبه کارش درسته یا نه؟؟ به نظرتون من آدم نرمالی ام کی مثله منه لااقل بفهمم تنها نیستم من من از صبح تا شب فکر ذکرم شوهر شوهر شوهرههههه الان تازه خوب شدم اون چی وقته وقتش میزد چنااان تو حالم وچنان حالم می‌گرفت که از خدم بیزار میشدم وتا چند روز اون آدم نمیشدم 😳😳😳😳 نه به اون نه به من من باید تا آخر عمر مجرد میموندم خدایی 😳😳😳😳😳بیاین یکم نصیحت 😁😁😁😁😁🤭🤭🤭🤭

متخصص تشخیص بیماری افسردگی اضطراب وسواس نشخوار فکری چون نوع شدیدش رو داشتم والان حالم عالیه 💚💚💚 سوالی داری بپرس درخدمتم 😊😊😊😊 یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋
خواهر مجرد ندارید ؟؟؟

تک دخترم 😁😁😁

متخصص تشخیص بیماری افسردگی اضطراب وسواس نشخوار فکری چون نوع شدیدش رو داشتم والان حالم عالیه 💚💚💚 سوالی داری بپرس درخدمتم 😊😊😊😊 یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

منم اوایل ازدواج اینطوری بودم ماها مهرطلب هستیم الان یکم بهتر شدم.شما هم رو خودت کار کن. برای خودت مشغله ایجاد کن اونوقت می بینی چطور دنبالت میاد

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
ااای بابا 🚶🚶🚶🚶

شرمنده 👋👋

2804
منم اوایل ازدواج اینطوری بودم ماها مهرطلب هستیم الان یکم بهتر شدم.شما هم رو خودت کار کن. برای خودت م ...

فعلا که در حال فرار واون همچنان به دنبال من 🤣🤣😂🤣😁جدی میگم 

وابستگی خیلی بده هم خودتو صدمه میبینی هم طرف مقابلتو کلافه میکنیمن به شخصه خودم از کسایی که زیاد بهم ...

من خب میدونی افسردگی داشتم متاسفانه نمیدونستم تاپیکام همه رو توضیح دادم ولی بازم خیلی برام عجیبه همچنان 

2805
دشمنت 🤣🤣شوخی بود .ولی اعتدال را رعایت کنه خیلی بچسبی بهش زده میشه

آره باز الان زدم به نقطه فرار داره خوب جواب میده فعلا 😁😁😁😁

2801