2777
2789

نه ب لوازم مدرسه پول میده نه لباس نه باشگاه نه دانشگاه. نه دندون پزشکیشون نه ارایشگاه رفتن حالا تو عروسی هرچی. نه لباس مجلسی  نه پوتین میخره یه کاپشن بخره باید چندین سال بپوشیش تا تیکه تیکه بشه فقط غذاشونو تهیه میکنه اونم در حد متوسط  کلا باهیچی کار نداره. اینم بگم وسعش میرسه نه که بگم وضعش بده که نمیتونه بده. میتونه تامین کنه در حد معمولیشو ولی خودش نمیخاد. نظرتون چیه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

میگیم خاک بر سرش

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2805
شوهرت معتاده؟

شوهرم نیس   از نزدیکانمه که زن و بچش عاصی شدن. معتاد بوده. الان خیلی وقته ترک کرده

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
2801