2777
2789

بالا بره؟ 

تو کشور ما قبح خیلی کارا از بین رفته ...همه ما در اینده میخوایم دختر و پسرایی رو تحویل جامعه بدیم باید از همه لحاظ سلامت باشن .

من زیاد ادم مذهبی نیستم اما معتقدم به اینکه خانواده سالم ،بچه سالم تحویل جامعه میده، 

مادره با افتخاار میگه من روشن فکرم دخترم تا دیر وقت مهمونیه ،، مسافرت مجردی میره ،، همین مادر که فردا به دخترش هزار جور تجاوز کردن انگشت اتهامش به طرف همه هست بجز خودش ..وقتی دخترش دکتر ب دکتر بگرده دنبال ماما برای دوختن پرده بکارت برای فریب دادن شوهر اینده اش مادر افتخار  هم میکنه .

کاش همه خانواده ها یه چارچوب برای روابط دخترا و پسراشون با جامعه و جنس مخالف داشتن .

من به چشم خودم دیدم که روشنفکر بازیه مادرا چه بلایی سر بچه ها میاره 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

شما با شناخت از ذات خودتون این حرفارو میزنید وگرنه من ۲۵ سالمه پارتی ام رفتم مسافرت تنهاییم رفتم دوست پسرم نداشتم هیچوقت حتی بغل ی پسرم نرفتم ولی امثال شما ک محدودن از همون ۱۳.۱۴ سالگی حتی میرن رابطه کاملم برقرار میکنن

مسافرت مجردی چ ربطی به بکارت داشت؟

چند وقت پیش دختره با دوس پسرش میره شمال...

پسره هم هم اونجا بهش تجاوز میکنه..تایه هفته دختره. رو نگه میداره واسه تجاوز...

بعدش که دختره میادشهرشون میره شکایت میکنه...ولی چه فایده..آبروش رفته..

....
2805

من هنوز یک علامت سوال بزرگ تو ذهنمه 

چجوری مادر. و پدر راضی میشن و میدونن دخترشون با پسره

و اون پسر نمیشینه نگاه کنه.بالخره دست میزنه و ارتباط فیزیکی میگیره با دخترت

بعد تو ذره ایی ته دلت نمیلرزه؟میگی چه خوب ؟

یا اینکه همه خوب میدونیم قصد پسرا چیه.هدف آخرش اینه ببرتش خونه

واقعا استرس نمیگیرین؟چجوری اعتماد میکنین؟اگه به دخترت ت جاوا ننه یا چند نفر بریزن سرش؟فیلم بگیرن و 

یا اصلا بدتر ازهمه معتادش کنن!!!!!

چقدر یک پدر میتونه بی‌غیرت باشه آخه

یا مادر بی عاطفه

اصلا توی نوو درصد مواقع این دختر شماست که آسیب روحی جسمی میبینه

مسافرت مجردی چ ربطی به بکارت داشت؟

اینا فقط توی مسافرت رابطه دارن 

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
2801